Zavřít reklamu

Iron Marines, ScrollStickies, Comic Fonts – Commercial Use Fonts, Duplicate File Finder Pro a Football Manager 2022. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Iron Marines

Dnešní článek si otevřeme zajímavou strategií s názvem Iron Marines. V této hře si podmaníte celou galaxii, kde budete čelit novým výzvám a potýkat se s nejrůznějšími úkoly. Vaším úkolem samozřejmě bude vybudovat solidní armádu a následně získávat nová území.

  • Původní cena: 379 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci Iron Marines stáhnete zde


ScrollStickies

Stažením programu ScrollStickies získáte perfektní řešení, které vám dokáže posloužit jakožto alternativa k nativní aplikaci Lístečky. Výhodou tohoto nástroje je, že veškeré jednotlivé lístečky se automaticky ukládají a zároveň nabízí jednořádkové „čtecí zařízení,“ což se může v určitých momentech hodit.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci ScrollStickies stáhnete zde


Comic Fonts – Commercial Use Fonts

Jak již samotný název napovídá, aplikace Comic Fonts – Commercial Use Fonts vám zpřístupní řadu nových písem, které následně můžete zužitkovat při vaší práci. Jedná se o nejrůznější styly ve formátu OpenType, díky čemuž je bezproblémově nainstalujete na Mac. Samozřejmě ani nechybí přiložená licence ke každému fontu.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Comic Fonts – Commercial Use Fonts stáhnete zde


Duplicate File Finder Pro

Starší Macy v základních konfiguracích bohužel nedisponují velkým úložištěm a je tedy snadné je zaplnit. V některých případech v zaplnění hrají hlavní roli takzvané duplikáty, tedy soubory, které se vám na disku sejdou hned několikrát a zbytečně tak zabírají místo. Může se jednat například o dokumenty či obrázky. S tímto problémem si naštěstí dokáže skvěle poradit aplikace Duplicate File Finder Pro. Ta nejprve proskenuje disk vašeho zařízení a případně detekuje přítomnost duplikátů, které samozřejmě dokáže i odstranit.

  • Původní cena: 499 Kč
  • Aktuální cena: 329 Kč

Aplikaci Duplicate File Finder Pro stáhnete zde


Football Manager 2022

Milovníkům fotbalu by pak určitě neměla uniknout aktuální sleva na očekávanou hru Football Manager 2022. Jak již název napovídá, v tomto titulu se zhostíte role manažera vašeho oblíbeného mužstva. Váš úkol přitom bude jasný – dotáhnout tým k vítězství –  a nejen k jednomu. Zároveň budete mít na starost taktiku, sestavy a podobné činnosti. Hra oficiálně vychází 9. listopadu a nyní je v rámci speciální akce k dostání s 10% slevou.

Football Manager 2022
  • Původní cena: 54,99 €
  • Aktuální cena: 49,49 €

Aplikaci Football Manager 2022 stáhnete zde

.