Zavřít reklamu

Troga, Compress Any Video, Swackett, Earth 3D a Thief Simulator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Troga

Chtěli byste zlepšit vaši znalosti cizích jazyků? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by vás zaujmout poměrně zajímavá aplikace Troga. Tento nástroj funguje jakožto překladač slovíček a frází. Zároveň si ale můžete nastavit upomínky na překlady, které jste v daném dnu provedli. Program vám následně například fráze bude připomínat, díky čemuž vám utkví v paměti, co vlastně znamenají.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Troga stáhnete zde


Compress Any Video

Jak již samotný název napovídá, aplikace Compress Any Video slouží pro kompresi vašich videí v nejrůznějších formátech. Díky tomuto jednoduchému programu tak můžete poměrně rychle a efektivně zmenšit velikost těchto souborů, čehož dosáhnete v pouhých třech krocích.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci Compress Any Video stáhnete zde


Swackett

Potýkali jste se někdy s problémem, že jste nevěděli, jak se vlastně máte obléct, když odcházíte z domu? Odpověď na tuto otázku vám dokáže poskytnout skvělá aplikace Swackett. Jedná se o nástroj pro zobrazování počasí a předpovědi, který zároveň vyobrazuje panáčka. Ten je pak oblečený podle aktuálního počasí.

  • Původní cena: 149 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Swackett stáhnete zde


Earth 3D

Jestliže byste si rádi rozšířili vaše znalosti zeměpisu, tak je aplikace Earth 3D perfektním řešením. Prakticky se totiž jedná o interaktivní glóbus, s jehož pomocí si můžete rychle prohlédnout nejrůznější kouty světa a významné reálie. K tomu program nabízí řadu zajímavostí a informací v podobě krátkých textů.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Earth 3D stáhnete zde


Thief Simulator

Po delší době na herní platformě Steam do akce znovu vstoupila nesmírně populární hra Thief Simulator. Jak je už z názvu patrné, v tomto titulu se zhostíte role zloděje, kdy vaším úkolem bude vykrádat okolní domy. Tomu ale předchází průzkum okolí a patřičná příprava. Postupně se navíc ve svém řemesle budete zlepšovat, získávat nové talenty jako v klasických RPG hrách a troufat si na hodnotnější sídla.

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 6,39 €

Aplikaci Thief Simulator stáhnete zde

.