Zavřít reklamu

Icon Plus – Icon & Logo Design, Super Denoising – Photo Noise Reduction, Total Video Tools a Mafia III: Definitive Edition. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Icon Plus – Icon & Logo Design

Aplikace Icon Plus – Icon & Logo Design je primárně určena pro vývojáře, kteří své programy připravují pro jablečné platformy. Program vám konkrétně pomůže s tvorbou kvalitní ikonky a loga pro vaše appky, přičemž následně vám je dokáže exportovat ve všech potřebných formátech.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Icon Plus – Icon & Logo Design stáhnete zde


Super Denoising – Photo Noise Reduction

Zakoupením aplikace si přijdete na zajímavý nástroj, s jehož pomocí dokážete vylepšit vaše fotografie. Tento program si konkrétně dokáže poradit s redukcí šumu u vašich snímků, čehož dosáhne úpravou nejrůznějších atribut. Nutno však podotknout, že aplikace již 5 let nedostala aktualizaci.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 9 Kč

Super Denoising – Photo Noise Reduction


One Chat All-in-One Messenger

Jak již samotný název napovídá, aplikace One Chat All-in-One Messenger vám dokáže posloužit jakožto dokonalý nástroj pro komunikaci. Program totiž kombinuje komunikační nástroje jako WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, Slack, Twitter, Discord a řadu dalších, díky čemuž máte všechny vaše konverzace doslova na jednom místě.

  • Původní cena: 499 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci One Chat All-in-One Messenger stáhnete zde


Total Video Tools

I v případě aplikace Total Video Tools samotný název vcelku prozrazuje, k čemu tento program vlastně slouží. S pomocí tohoto nástroje můžete rychle a jednoduše lehce upravovat vaše videa. Konkrétně si appka poradí se střihem, spojováním, ořezem, rotací, změnou audia a dalšími úkony. Mimo toho také funguje jako software pro nahrávání obrazovky, převádění videí napříč formáty či multimediální přehrávač.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 9 Kč

Aplikaci Total Video Tools stáhnete zde


Mafia III: Definitive Edition

Po nějaké době se v akci znovu objevila hra Mafia III, kterou pravděpodobně ani nemusíme představovat. V tomto titulu se vrátíte zpět v čase do roku 1968 a zhostíte se role muže jménem Lincoln, před kterým leží náročná cesta. Vaši rodinu totiž kompletně zničí italská mafie. Je proto pochopitelné, že se budete chtít mstít, jenže jak to ve finále dopadne? Konkrétně na vás ve hře čekají honičky v autech, přestřelky a zajímavý příběh.

  • Původní cena: 29,99 €
  • Aktuální cena: 9,89 €

Aplikaci Mafia III: Definitive Edition stáhnete zde

.