Zavřít reklamu

SnipNotes – Clever Notebook, BluePlum Home Inventory, BusyCal, GO Office 2021 a DiRT 4. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

SnipNotes – Clever Notebook

V rámci dnešních slev si můžete přijít na aplikaci SnipNotes – Clever Notebook. Tento program funguje jakožto váš osobní sešit, který můžete využít pro zapisování nejrůznějších dokumentů či nápadů. Nechybí ani možnost formátování textu, používání obrázků a další. Veškeré záznamy jsou automaticky synchronizovány v rámci iCloudu a vaše nápady si můžete rychle zapisovat rovnou z horního menu baru.

  • Původní cena: 179 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci SnipNotes – Clever Notebook stáhnete zde


BluePlum Home Inventory

Zakoupením aplikace BluePlum Home Inventory si přijdete na parádní nástroj, s jehož pomocí budete mít daleko lepší přehled nad vaší domácností. Program totiž slouží k zaznamenávání veškerého vybavení, které v domácnosti vlastně máte. Může se přitom jednat o nábytek, spotřebiče, dekorace a další. K jednotlivým záznamům si navíc můžete přikládat poznámky, fotografie a také i soubory, což je skvělým benefitem. U každé položky tak zároveň můžete mít uložený například záruční list, účtenku, manuál a další.

  • Původní cena: 649 Kč
  • Aktuální cena: 499 Kč

Aplikaci BluePlum Home Inventory stáhnete zde


BusyCal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 1 290 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci BusyCal stáhnete zde


GO Office 2021

Dnes se v akci znovu objevila poměrně zajímavá aplikace GO Office 2021, která funguje jakožto alternativa za kancelářský balíček Microsoft Office. Tento nástroj si jednoduše poradí s vytvářením a úpravou Word, PowerPoint i Excel dokumentů, přičemž kopíruje podobu programů od Microsoftu.

  • Původní cena: 1 050 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci GO Office 2021 stáhnete zde


DiRT 4

Považujete se za milovníka adrenalinu, aut a závodních her? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli promeškat dnešní slevu na oblíbený titul DiRT 4. Ten nyní můžete na herní platformě Steam zakoupit se 70% slevou. V této hře se zhostíte role rallye závodníka a váš cíl tedy bude jasný – zajet nejrůznější tratě v co možná nejkratším čase a zvítězit.

  • Původní cena: 14,99 €
  • Aktuální cena: 4,49 €

Aplikaci DiRT 4 stáhnete zde

.