Zavřít reklamu

Iron Marines, Kingdom Rush Origins HD, Clock Dock a Total War: WARHAMMER. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Iron Marines

Dnešní článek si otevřeme zajímavou strategií s názvem Iron Marines, o které jsme vás mimo jiné informovali minulý týden. V této hře si podmaníte celou galaxii, kde budete čelit novým výzvám a potýkat se s nejrůznějšími úkoly. Vaším úkolem samozřejmě bude vybudovat solidní armádu a následně získávat nová území. Tentokrát však vývojář ještě více zlevnil, a to na 199 korun,

  • Původní cena: 379 Kč
  • Aktuální cena: 199 Kč

Aplikaci Iron Marines stáhnete zde


Kingdom Rush Origins HD

Další povedenou strategií, která navíc pochází od stejného vývojáře, je Kingdom Rush Origins HD. Tento titul funguje prakticky stejně a jedná se tedy o takzvanou tower defense strategii. Konkrétně se pak ocitnete v zajímavém, ale také velmi nebezpečném světě, kde je vaším cílem uchránit základnu před vlnami nepřátel.

  • Původní cena: 379 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci Kingdom Rush Origins HD stáhnete zde


Clock Dock

V rámci dnešní akce si také můžete pořídit poměrně zajímavou aplikaci Clock Dock, která je k dostání za poloviční cenu. Tento program primárně slouží pro zobrazování času v relativně atraktivní podobě, a to konkrétně rovnou z Docku. To navíc skvěle doplňuje samotný design, kdy ikonka může připomínat například Apple Watch (viz galerie).

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Clock Dock stáhnete kliknutím zde


Mr Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Mr Stopwatch stáhnete zde


Total War: WARHAMMER

Strategické fantasy hry mají bezpochyby své kouzlo a dokáží si vás vcelku rychle získat na dlouhé hodiny hraní. Výjimkou není ani titul Total War: WARHAMMER, ve které se podíváte do doby nekonečných titánských bojů, kdy se tváří v tvář utkávají tisíce válečníků. Každá z frakcí navíc usiluje o jiný cíl, což opět komplikuje potencionální konec války. Ten pravý problém ale přijde ve chvíli, kdy se na vás vrhne ještě hroznější a tajuplný síla, kterou nebude tak jednoduché porazit.

  • Původní cena: 59,99 €
  • Aktuální cena: 14,99 €

Aplikaci Total War: WARHAMMER stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více