Zavřít reklamu

Super Eraser Pro, Inseries, Firetask Pro, Battery Indicator a Desktop Stickers. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Super Eraser Pro: Photo Inpaint

I tu nejlepší fotografii dokáže bohužel zkazit například nevyžádaný objekt, který se na poslední chvíli dostane do záběru. To už naštěstí dnes není problém, jelikož prakticky cokoliv lze v postprodukci odebrat. S tímto problémem si konkrétně hravě poradí aplikace Super Eraser Pro:Photo Inpaint, která dokáže vyretušovat požadovaná místa.

Inseries – Calculator

Jako zajímavá alternativa nativní Kalkulačky vám dokáže posloužit aplikace Inseries – Calculator, která dokonce nabízí poměrně podobný design. Tento nástroj dokáže nesmírně snadno počítat, a to například i s procenty. Zajímavostí je, že si program poradí i s počítáním dat, přičemž nechybí ani historie výpočtů.

Firetask Pro Task Manager

Pokud byste chtěli zmaximalizovat vaši produktivitu, mohla by se vám hodit oblíbená aplikace Firetask Pro – Task Manager. Tento nástroj se stará o všechny vaše úkoly a projekty, které si můžete jednoduše odlišit a nastavit u nich termíny. Nechybí ani tabulka kanban, kdy si jednotlivé úkoly můžete setřídit, mít dokonalý přehled nad samotným progresem a obecně mít vše pod kontrolou.

Battery Indicator

Do akce dnes také zamířila poměrně zajímavá utilita s názvem Battery Indicator. Tento nástroj kompletně nahrazuje nativní systémovou ikonku, která v menu baru zobrazuje stav baterie, přičemž funguje takřka totožně. Zobrazuje totiž aktuální stav baterie spolu s procentuální hodnotou nabití, anebo zbývajícím časem, přičemž v případě, kdy jste připojeni k nabíječce, dokáže ikonku skrýt. Aplikace vyžaduje macOS 11.3 a novější.

Desktop Stickers

Motivace není nikdy dost. Toho se pravděpodobně drží i vývojáři aplikace Desktop Stickers, která vám na pracovní plochu dokáže připnout nejrůznější samolepky. Konkrétně se jedná o samolepky s nejrůznějšími motivačními nápisy, díky čemuž se můžete přes den motivovat a posunout vpřed.

.