Zavřít reklamu

Photo Art Filters, Little Inferno, Hot Simple Image Viewer, Bridge Constructor a Mouse Hider. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Photo Art Filters: DeepStyle

Další nástroj pro úpravu vašich fotografií, který je dnes k dostání se slevou, nese název Photo Art Filters: DeepStyle. Tento program ale funguje trošičku jinak. Díky propracovaným filtrům a možnostem umělé inteligence totiž vaše fotky převádí do podoby uměleckého díla. Jak to ve finále vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Little Inferno

Pamatujete si na legendární hru Little Inferno, která se před pár lety těšila obrovské popularitě? V této hře máte po celou dobu na očích pouze krb a pár předmětů, které musíte jednoduše spálit. Postupným hraním se vám navíc zobrazuje zajímavý příběh, který nenechá nejednoho hráče klidným.

  • Původní cena: 379 Kč (199 Kč)

Hot Simple Image Viewer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Hot Simple Image Viewer vám dokáže posloužit jakožto nástroj pro prohlížení obrázků. S pomocí tohoto programu si tak můžete prohlížet například fotky uložené ve složce, kdy můžete mezi jednotlivými snímky jednoduše přepínat prostřednictvím klávesnice či myši.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Bridge Constructor

Máte rádi zábavné hry, které zároveň procvičí vaše logické myšlení? V takovém případě by se vám mohl zalíbit titul Bridge Constructor, ve kterém se zhostíte role stavebního inženýra, kdy se konkrétně budete soustředit na stavbu mostů. Rozhodně se ale nejedná o nic jednoduchého. Mosty totiž musí vydržet určitý nápor a vaše zdroje budou samozřejmě omezené.

  • Původní cena: 199 Kč (49 Kč)

Mouse Hider

Aplikaci Mouse Hider ocení na Macu zejména ti, kteří často potřebují rychle a snadno skrýt kurzor myši. Prostřednictvím tohoto nástroje totiž můžete naopak váš kurzor kompletně skrýt. Toho můžete dosáhnout třemi způsoby. Buďto po uplynutí určitého času, naražením kurzoru do jednoho z okrajů obrazovky, anebo klávesovou zkratkou.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.