Zavřít reklamu

QCode, Cleaner One Pro, BusyCal, Coffee Buzz a Animated Wallpapers. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

QCode

Profesionální aplikace QCode je určena pro vývojáře, kteří pracují v jazycích jako Swift a Objective C. Tento program se následně dokáže postarat o převod rastrového i vektorového obrázku, případně i animace do podoby kódy, který už jen stačí vložit do vašeho projektu a máte hotovo. QCode vám tak dokáže ušetřit spoustu času a mnohdy i nervů.

  • Původní cena: 2290 Kč (1790 Kč)

Cleaner One Pro – Disk Clean

Jak již samotný název napovídá, aplikace Cleaner One: Disk Clean slouží pro pročištění disku vašeho jablečného počítače. Tento program nejprve proskenuje samotný disk a následně je schopen smazat případné duplicitní a dočasné soubory, které pouze zbytečně zabírají místo.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

BusyCal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 1290 Kč (Zdarma)

Coffee Buzz

Stažením aplikace Coffee Buzz získáte perfektní nástroj, který obrazně řečeno umožní vašemu Macu dodat trošku kávy. To znamená, že jej dokáže dočasně udržet ve stavu, ve kterém za žádnou cenu nepřejde do režimu spánku. Pokud totiž potřebujete tohle nastavení měnit poněkud často, Coffee Buzz vám dokáže ušetřit spoustu času, který byste jinak strávili v Předvolbách systému.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Animated Wallpapers!

Již několikrát bylo prokázáno, že takzvané animované tapety dokážou být značně uklidňující. V rámci aktuální slevy si navíc můžete přijít na aplikaci Animated Wallpapers, která vám tyto živé tapety zpřístupní. Konkrétně nabízí 14 unikátních grafik, které zobrazují například přírodu, vesmír a řadu dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

 

.