Zavřít reklamu

Readit News: App for Reddit, PRO Disk Cleaner, iON: Internet Status, Clipsy: Clipboard Manager a DiRT 4. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Readit News: App for Reddit

Jestliže trávíte spoustu času na sociální síti Reddit, tak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout dnešní sleva na aplikaci Readit News: App for Reddit, která je navíc k dostání zcela zdarma. Tento nástroj vám umožní síť prohlížet doslova kdykoliv, a to z horního menu baru. Zároveň budete dostávat i systémové notifikace.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Readit News: App for Reddit stáhnete zde


PRO Disk Cleaner

Zakoupením aplikace PRO Disk Cleaner si přijdete na nástroj, s jehož pomocí můžete nesmírně rychle odlehčit vašemu úložišti. Program totiž konkrétně dokáže proskenovat celý disk a odstranit z něj veškerý balast v podobě nepotřebných souborů, logů, příloh, nedokončených stahování, záloh a dalších.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci PRO Disk Cleaner stáhnete zde


iON: Internet Status

Trápí vás čas od času připojení k internetu? V takovém případě může přijít vhod aplikace iON: Internet Status, která funguje v rámci horního menu baru. Zde můžete ihned vidět, zdali je připojení k internetu aktivní (zelená ikonka), anebo jste připojeni, avšak nemáte přístup do sítě (oranžová ikonka), případně nejste připojeni vůbec (červená ikonka). Nadále program nabízí řadu dalších informací o současném stavu.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci iON: Internet Status stáhnete zde


Clipsy: Clipboard Manager

Aplikace Clipsy: Clipboard Manager se hodí prakticky každému a dokáže pomoci v hned několika různých případech. Program totiž vede historii všech záznamů, které si zkopírujete do schránky. To vám umožní se k nim zpětně vracet a mít tak detailní přehled nad tím, co zrovna ve schránce máte uloženo, případně s čím jste pracovali. Může se samozřejmě jednat nejen o text, ale také o obrázky a odkazy.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Clipsy: Clipboard Manager stáhnete zde


DiRT 4

Považujete se za milovníka adrenalinu, aut a závodních her? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli promeškat dnešní slevu na oblíbený titul DiRT 4. Ten nyní můžete na herní platformě Steam zakoupit se 70% slevou. V této hře se zhostíte role rallye závodníka a váš cíl tedy bude jasný – zajet nejrůznější tratě v co možná nejkratším čase a zvítězit.

  • Původní cena: 14,99 €
  • Aktuální cena: 4,49 €

Aplikaci DiRT 4 stáhnete zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.