Zavřít reklamu

PDF to Word Converter-with OCR, Lock Pro, Live Wallpapers, Brain App a American Truck Simulator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

PDF to Word Converter-with OCR

Jak již samotný název napovídá, aplikace PDF to Word Converter-with OCR vám dokáže posloužit pro převádění PDF dokumentů do formátu DOCX, se kterým pracuje Microsoft Word. Samozřejmě ani nechybí technologie OCR pro optické rozpoznávání znaků a možnost hromadného převodu.

  • Původní cena: 499 Kč
  • Aktuální cena: 429 Kč

Aplikaci PDF to Word Converter-with OCR stáhnete zde


Lock Pro

S pomocí aplikace Lock Pro můžete dokonale zabezpečit váš Mac a zajistit ho tak před tím, aby jej používal někdo jiný. Program navíc funguje na pozadí a na první pohled o sobě nedává znát. S jeho pomocí pak můžete uzamknout jednotlivé aplikace na Touch ID, automaticky vyfotit člověka, který se snaží přistupovat k uzamčeným programům (v takovém případě Lock Pro vytvoří snímek z FaceTime kamery) a podobně.

  • Původní cena: 229 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Lock Pro stáhnete zde


Live Wallpapers

Již několikrát bylo dokázáno, že takzvané živé tapety dokážou být uklidňující a člověka zrelaxovat. Zakoupením aplikace Live Wallpapers si takovéto animované tapety zpřístupníte a jednoduše si tak budete moci „okořenit“ podobu vaší plochy. Jak to vypadá naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Live Wallpapers stáhnete zde


Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 199 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci Brain App stáhnete zde


American Truck Simulator

V rámci letního výprodeje na herní platformě Steam je nyní k dostání oblíbená hra American Truck Simulator, ve které se zhostíte role řidiče kamionu a vydáte se na cesty. Konkrétně totiž budete brázdit slunnou Kalifornií, písečnou Nevadou a kolem Grand Canyonu v Arizoně, kdy budete převážet náklad z bodu A do bodu B. Zároveň budete budovat svou vlastní přepravní společnost. Proto budete pořizovat jednotlivé tahače, najímat řidiče, pracovat s financemi a podobně. Sleva každopádně platí jen do 8. července.

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 4,99 €

Aplikaci American Truck Simulator stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více