Zavřít reklamu

Screens 4, PDF Plus – Merge & Split PDFs, Redshift Premium – Astronomy, Mr Stopwatch a Euro Truck Simulator 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Screens 4

Zakoupením aplikace Screens 4 získáte parádní nástroj, který vám dokáže posloužit pro ovládání vašeho dalšího Macu. S pomocí tohoto nástroje se můžete připojit k vašemu jinému počítači a v okamžiku ho tak ovládat. To vše je „zabaleno“ v elegantní designu s přívětivým uživatelským prostředím.

  • Původní cena: 779 Kč
  • Aktuální cena: 549 Kč

Aplikaci Screens 4 stáhnete zde


PDF Plus – Merge & Split PDFs

Jak již samotný název napovídá, aplikace PDF Plus – Merge & Split PDFs vám dokáže posloužit při práci s PDF soubory. Tento program se konkrétně dokáže postarat o rozdělení těchto dokumentů či naopak s jejich spojením. Vše navíc funguje nesmírně jednoduše, rychle a operace můžete provádět u vícero dokumentů najednou.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci PDF Plus – Merge & Split PDFs stáhnete zde


Redshift Premium – Astronomy

Zajímáte se o vesmír a astronomii? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Redshift Premium – Astronomy, která funguje jakožto vaše osobní planetárium. Díky tomu si můžete prohlédnout nejrůznější hvězdy či ostatní vesmírné objekty, cestovat napříč naší galaxií a zkrátka objevovat.

  • Původní cena: 1 250 Kč
  • Aktuální cena: 1 170 Kč

Aplikaci Redshift Premium – Astronomy stáhnete zde


Mr Stopwatch

Chybí vám na Macu klasické stopky? V takovém případě se může hodit aplikace Mr Stopwatch. Tento nástroj se může pochlubit jednoduchým uživatelským prostředím a navíc funguje také přímo z horního menu baru, kde ihned můžete vidět aktuální stav stopek, případně je rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Mr Stopwatch stáhnete zde


Euro Truck Simulator 2

Nesmírně oblíbenou hru Euro Truck Simulator 2 pravděpodobně nemusíme ani představovat. I tento titul totiž zavítal do letních slev na platformě Steam, kde jej nyní zakoupíte se 75% slevou. V této hře se zhostíte role řidiče kamionu a vaším úkolem bude, abyste po celé Evropě převáželi náklad z bodu A do bodu B. Zároveň budete budovat svou vlastní přepravní firmy. Čeká vás tedy nákup vlastních tahačů, zaměstnání řidičů a zajištění, že budete prosperovat.

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 4,99 €

Aplikaci Euro Truck Simulator 2 stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více