Zavřít reklamu

Live Wallpapers, PopDo, QCode, Tweak Photos – Image Editor a fast Minder. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Live Wallpapers

Napadlo vás někdy, že byste si na tapetu nastavili takzvaně živou tapetu, která je animovaná a neustále v pohybu? Přesně tohle vám umožní aplikace Live Wallpapers, která vám několik takovýchto snímků zpřístupní. Ty vám následně mohou pomoct s produktivitou i relaxací.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Live Wallpapers stáhnete zde


PopDo

Klíčem k maximální produktivitě je bezesporu plánování a zapisování jednotlivých úkolů. V tomto směru se skvělým pomocníkem může stát oblíbená aplikace PopDo, ke které navíc můžete přistupovat rovnou z horního menu baru. V takovém případě si jednoduše stačí zapsat úkol a máte hotovo. Program se navíc automaticky synchronizuje s nativními Připomínkami a veškeré vaše zápisy se synchronizují skrze iCloud.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci PopDo stáhnete zde


QCode

Profesionální aplikace QCode cílí na vývojáře, kteří programují v programovacích jazycích Swift a Objective C. Tento praktický nástroj vám pak dokáže ušetřit spoustu času, jelikož dokáže sám převést rastrový i vektorový snímek a animaci do podoby kódy v potřebném jazyce. Následně vám už jen stačí překopírovat kód do vašeho řešení a máte hotovo.

  • Původní cena: 2 290 Kč
  • Aktuální cena: 1 590 Kč

Aplikaci QCode stáhnete zde


Tweak Photos – Image Editor

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý nástroj, s jehož pomocí byste dokázali vylepšit vaše fotografie, tak byste se měli rozhodně přinejmenším podívat na aplikaci Tweak Photos – Image Editor. Tento nástroj si dokonce poradí s hromadnou úpravou hned několika snímků najednou, k čemuž navíc nabízí spoustu efektů pro co možná nejjednodušší úpravy.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Tweak Photos – Image Editor stáhnete zde


fast Minder

Zakoupením aplikace fast Minder získáte nástroj, s jehož pomocí se můžete pustit do tvorby takzvaných myšlenkových map (mind map). Díky tomu tak můžete do detailu zpracovat strukturu celého procesu, kdy jednotlivé zápisy budete větvit jako strom. Výsledek si pak pro jednoduché sdílení můžete exportovat jako vektor, rastr, anebo třeba PDF. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci fast Minder stáhnete zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.