Zavřít reklamu

Cardhop, Bumpr, Trainz a New Era, PDF Unlocker Expert a Bulb Boy. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cardhop

Máte správu kontaktů na pořadu dne a nechcete nic ponechat náhodě? S Cardhop můžete nechat iPhone ležet a vše udělat pohodlně z Macu. Aplikace podporuje účty třetích stran, jednoduše z ní vytočíte hovor nebo napíšete SMS.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Bumpr

Aplikace Bumpr se hodí především vývojářům, kteří například pracují s hned několika prohlížeči. Pokud totiž bude tento program aktivní a vy klepnete na jakýkoliv odkaz, tak se otevře dialogové okno tohoto nástroje, které se vás zeptá. v jakém prohlížeči se má odkaz otevřít. Stejně pak funguje i s e-mailovými klienti.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Trainz A New Era

Ve hře Trainz A New Era se vaším cílem stane vytvořit váš vysněný systém železnic, na kterém se budou prohánět vlaky bez jediného zádrhelu. U této hry vás na první pohled nadchne prvotřídní grafické zpracování, které navíc doplňuje excelentní fyzika.

  • Původní cena: 629 Kč (149 Kč)

PDF Unlocker Expert

Jak již ze samotného názvu vyplývá, aplikace PDF Unlocker Expert si poradí s odemknutím uzamčených dokumentů ve formátu PDF. Pokud se k vám například dostane uzamčený PDF dokument, který ale potřebujete upravit nebo vytisknout, pomocí tohoto nástroje jej odemknete a následně s ním můžete pracovat.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Bulb Boy

Zakoupením aplikace Bulb Boy si přijdete na poměrně zajímavou hru, ve které se zhostíte role vystrašené žárovičky, jejíž domov pohltila temnoty. Zároveň zmizela i vaše rodina a je už jen na vás, zdali zvládnete posbírat veškerou odvahu, tuto temnotu zahnat zpět a ostatní tak zachránit.

  • Původní cena: 249 Kč (25 Kč)
.