Zavřít reklamu

Speedio, Live Home 3D, Tiny Calendar, Bridge Constructor a USBclean. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Speedio: Internet Speed Test

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speedio: Internet Speed Test vám dokáže posloužit v případě potřeby otestování vašeho internetového připojení. Tento nástroj vám dokáže poskytnout informace o rychlosti stahování a nahrávání, stejně tak i o odezvě, jitteru, IP adrese a dalších.

Live Home 3D: House Design

Chtěli byste si navrhnout domov, anebo jen hledáte způsob na zabití času a design se jeví jako nejlepší volba? Jestli ano, mohla by vás zaujmout aplikace Live Home 3D – House Design. S pomocí tohoto nástroje si můžete kompletně navrhnout design domu a ten následně exportovat v nejrůznějších formátech a sdílet. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

Tiny Calendar – CalenMob

Jestliže aktuálně hledáte nějaký přehledný a praktický kalendář, který byste mohli používat namísto nativní aplikace, tak by vás mohl zaujmout program Tiny Calendar – CalenMob. Tato aplikace vás na první pohled zaujme svým minimalistickým designem a perfektní přehledností.

Bridge Constructor

Máte rádi zábavné hry, které zároveň procvičí vaše logické myšlení? V takovém případě by se vám mohl zalíbit titul Bridge Constructor, ve kterém se zhostíte role stavebního inženýra, kdy se konkrétně budete soustředit na stavbu mostů. Rozhodně se ale nejedná o nic jednoduchého. Mosty totiž musí vydržet určitý nápor a vaše zdroje budou samozřejmě omezené.

USBclean

Zakoupením aplikace USBclean si přijdete na parádní nástroj, který se dokáže postarat o pročištění vašich USB disků. Jednoduše stačí připojit danou flashu, otevřít aplikaci a o zbytek se program postará za vás. Konkrétně dokáže odstranit skryté soubory a obecně tak celé úložiště pročistit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více