Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Deflection Beam Calculator

Pokud pracujete ve stavebním inženýrství a potřebujete častokrát vypočítat odchylku či odklon určitého nosníku, vcelku spolehlivě by vám měla pomoct aplikace Deflection Beam Calculator. Ta dokáže navrhnout možné scénáře a poskytnout vám tak užitečné grafy a spoustu dalších informací.

Squealock – Stealth Messenger

V dnešní době mezi naše nejcennější vlastnictví patří naše soukromí na internetu. To si stále spousta lidí neuvědomuje a nechávají za sebou poměrně lehce čitelnou digitální stopu. Aplikace Squealock – Stealth Messenger staví vaše soukromí doslova nadevše a umožňuje komunikaci skrze nejzabezpečenější kanály.

Night of the Full Moon

Karetní hra Night of the Full Moon by vás měla zabavit na delší dobu a vy taktéž určitě oceníte její vlastnosti. Princip této hry je údajně velice jednoduchý a vy se herní mechaniky hry Night of the Full Moon nebudete muset vůbec nikterak složitě učit. Hra navíc pro hraní nevyžaduje internetové připojení, díky čemuž si ji budete moci zahrát skutečně odkudkoliv.

Aplikace na macOS

Super Eraser Pro:Photo Inpaint

S pomocí aplikace Super Eraser Pro:Photo Inpaint můžete vcelku spolehlivě odstraňovat nežádoucí objekty, které bohužel nějakým způsobem kazí celkový dojem na některých vašich fotografiích. Odstraňování zmiňovaných objektů zvládá tato aplikace skutečně solidně a výsledná retuš pomalu nejde ani poznat.

PDF Compress Expert

Jak již název této aplikace napovídá, PDF Compress Expert slouží k redukci velikosti dokumentů datového formátu PDF. Toho dosáhne pomocí odstranění nepotřebných náhledů a metadat, kompresí přiložených obrázků a celkovou redukcí kvality.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více