Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Any Media Info

Aplikace Any Media Info vám dokáže v okamžiku poskytnout všechny známé informace o vašich audio a video souborech. Za zmínku také rozhodně stojí velice jednoduché použití, kdy do programu stačí dané položky pouze přetáhnout a máte prakticky hotovo. Tento nástroj samozřejmě podporuje téměř všechny nejpoužívanější formáty a zároveň umí výsledky exportovat v podobě strukturovaného JSON souboru.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Compress Any Video

Jak již samotný název napovídá, aplikace Compress Any Video slouží pro kompresi vašich videí. Tento nástroj si dokonce dokáže poradit s kompresí hned několika videí najednou, kdy znatelně sníží jejich velikost. Samozřejmá je poté podpora všech nejpoužívanějších formátů.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Kenshō

Ve hře Kensho se vrhnete na cestu plnou dobrodružství, ale má to jeden háček. Celý děj se totiž odehrává v surrealistickém světě, kde jsou čas a prostor zcela propleteny. Vaším úkolem bude skládat různé bloky a řešit různé hádanky, díky čemuž dokážete vyřešit různá tajemství.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Classic Snake

Hra s názvem vám umožňuje si znovu zahrát legendárního hada, kterého můžete znát například ze starších telefonů Nokia. Dnes do akce také zavítal titul Classic Snake. Ten funguje takřka totožně, ale nabízí další možnosti v podobě změny rychlosti a další.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)
.