Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO GO. Tentokrát si přijdou na své mladší diváci, ale třeba také příznivci dramat či thrillerů.

Konečně s tebou

Annabelle Wilsonová po 32 letech manželství s milovaným mužem Fredem náhle ovdoví. Po celou dobu žili na Nantucketu, provozovali železářství a každý týden chodili do kina. Annabelle sestaví seznam jejich dvaceti oblíbených filmů, prodá dům a navždy opustí život na Nantucketu. Na počest filmu Statečné srdce odcestuje nejprve do Skotska, kde se seznámí s temperamentním majitelem hostince lordem Howardem Awdem. Annabelle je okamžitě uchvácena a okouzlena silou a krásou skotské krajiny. Annabelle a Howard, dva naprosté protiklady, stráví jeden týden odhalováním tajemství, která nikdy nesdíleli, a naváží nesourodé přátelství. Povede to nakonec k jejich poslední šanci na lásku? Má to jeden háček: Howard se musí koncem týdne oženit!

Máša

Třináctiletá Máša vyrůstá mezi boxerským ringem a ulicemi provinčního ruského městečka v bouřlivých 90. letech minulého století. Jejími nejbližšími přáteli jsou mladí gangsteři, kteří zabíjejí, loupí, kradou a celé město je nenávidí. V očích mladé dívky jsou však solí země, rodinou, která ji miluje a chrání. Máša v sobě objeví lásku k jazzu a sní o tom, že se stane zpěvačkou. Nakonec si uvědomí, kdo muži kolem ní ve skutečnosti jsou a co provedli její rodině. Jakmile dospěje, odjíždí Máša z rodného města do Moskvy, aby začala nový život. Když ji však dostihne minulost, je Máša nucena vrátit se na místo, kde strávila dětství, aby vše uzavřela.

Auta 3

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa. Užijte si vysokooktanový hit plný nových nezapomenutelných postav, oslnivé animace a zábavy na plný plyn!

Vzhůru do oblak

Snímek „Vzhůru do oblak“ z dílny studia Disney-Pixar, který získal dva Oscary® včetně kategorie nejlepší animovaný film, pojednává o 78letém prodejci balónků Carlu Fredricksenovi. Ten si konečně splní celoživotní sen o dobrodružstvích, když na svůj domek přiváže tisíce balónků a odletí s ním do divočiny Jižní Ameriky. Ale ke svému údivu není sám. Ve špatnou dobu na špatném místě, na Carlově verandě, se ocitl osmiletý skaut Russell. A letí taky. Překvapivá dvojka potkává na cestách ještě překvapivější kamarády – psa Doga, který díky speciálnímu obojku mluví, a vzácného ptáka Kevina, který nelétá. Oblačné výšky i divoká džungle připraví celé skupině dobrodružství, na které se nezapomíná.

Být Jamesem Bondem

Daniel Craig v tomto dokumentu, v němž hovoří s producenty agenta 007 Michaelem G. Wilsonem a Barbarou Broccoliovou, otevřeně vypráví o svém patnáctiletém dobrodružství v roli Jamese Bonda a dělí se o své osobní vzpomínky. Film je obohacen o dosud neviděné archivní záběry z kasovního trháku „Casino Royale“ a nadcházejícího 25. snímku „Není čas zemřít.“

Kámen, nůžky, papír

Jesus a Maria Joséovi žijí společně ve velkém domě, který patřil jejich nedávno zesnulému otci. Rutinní život obou sourozenců naruší příjezd Magdaleny, jejich nevlastní sestry z otcovy strany. Po mnoha letech, kdy nebyla se svým bratrem a sestrou, se vrací ze Španělska, aby si nárokovala svůj právoplatný podíl na domě. Ale Jesus a Maria, kteří jej nechtějí prodat, s ní začnou hrát zlomyslné hry, při nichž je těžké rozlišit, kdo má kámen, kdo papír a kdo nůžky.

.