Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max. Tentokrát vás čeká například drama Pokrevní bratři, hororové V zajetí démonů 3 nebo Hellboy z roku 2004.

Pokrevní bratři

Bratranci Peter a Michael, kteří vyrůstali jako bratři v ulicích Filadelfie, jsou potomky členů irské mafie. O třicet let později se oba ocitají v nekonečném rodinném kruhu pomsty a destrukce.

Zvrácená

Poté, co ji navštíví Panna Marie, neslyšící dívka opět slyší, mluví a je schopná léčit nemocné. Když se však začnou dít strašlivé události, vyvstává otázka, zda jsou tyto jevy dílem Panny Marie, nebo něčeho mnohem zlověstnějšího…

V zajetí démonů 3:  Na ďáblův přikaz

Vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi riskují své životy, aby dokázali nevinu obviněného a prokázali účast zlých sil v historicky první obhajobě, kde se vrah odvolával na posednutí ďáblem.

Hellboy

Hellboy byl během druhé světové války přivolán na Zemi šíleným Grigori Rasputinem, aby se stal poslem apokalypsy. Ze spárů nebezpečného zločince jej však zachránil zakladatel tajného Úřadu pro výzkum paranormálních jevů (Ú.V.P.J.) profesor Broom…

Dívka a pavouk

Lisa se stěhuje z bytu, který sdílela s Marou, protože chce žít sama. Krabice, nábytek a večírek na rozloučenou promění film v podivné magnetické pole, v němž se vzájemně přitahují přátelé, milenci, příbuzní, sousedé i cizí lidé.

.