Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Earth 3D – World Atlas

Po delší době do akce opět zavítala nesmírně oblíbená aplikace Earth 3D, která vás dokáže procvičit v oblasti zeměpisu a naučit vás řadu nových zajímavostí. Tento program funguje jakožto interaktivní glóbus, přes který si můžete prohlédnout nejrůznější kouty světa a významné světové reálie.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

Tile Photos FX – Split & Print

Napadlo vás někdy, že byste si některý z vašich snímků rozdělili na hned několik různých fotografií? S pomocí apliakce Tile Photos FX: Split and Print to pro vás nebude žádný problém. Vámi předem nastavený snímek může být například rozdělen do nejrůznějších čtverců či trojúhelníků, které jsou následně samostatně tisknutelné.

  • Původní cena: 149 Kč (129 Kč)

Batch Photo Editor – Watermark, Resize and Effects

Jak již samotný název napovídá, aplikace Batch Photo Editor – Watermark, Resize and Effects slouží pro práci s vašimi fotografiemi. Tento nástroj si konkrétně poradí s hromadným přidáním vodoznaku, změnou rozměrů či přidáním nejrůznějších efektů, s jejíchž pomocí můžete snímky skvěle ozvláštnit.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Hot Simple Image Viewer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Hot Simple Image Viewer vám dokáže posloužit jakožto nástroj pro prohlížení obrázků. S pomocí tohoto programu si tak můžete prohlížet například fotky uložené ve složce, kdy můžete mezi jednotlivými snímky jednoduše přepínat prostřednictvím klávesnice či myši.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Warrior Chess

Už vás nudí standardní šachy? Vyzkoušejte Warrior Chess – zábavnou, originální a návykovou hru, kde si můžete šachy zahrát ve 3D v tematicky laděném prostředí. Je libo Halloween, steampunk, nebo raději aztéckou civilizaci? Warrior Chess nabízí nejen toto, ale ještě mnohem více.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.