Zavřít reklamu

WiFi Explorer, RAW Power, CountdownBar, Magic Cutter a Duplicate File Finder. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

WiFi Explorer

Vzduch je plný neviditelného signálu, jenž nám slouží k připojení k internetu. Někdy však může být tvrdý oříšek zjistit, proč nic nefunguje tak, jak by mělo. S WiFi Explorer budete mít pod drobnohledem všechny WiFi, zjistíte jejich kvalitu, zdali se jednotlivé signály neruší a ušetříte si spoustu starostí, obzvlášť pokud vše zpravujete spravujete. Nejen doma, ale i v kanceláři či firmě.

RAW Power

Pokud hledáte nějaký praktický a schopný editor obrázků, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci RAW Power. Tento program dokáže navíc jednoduše pracovat s vašimi obrázky z nativních Fotek, díky čemuž máte vše takzvaně po ruce. Samotné snímky si pak můžete upravovat dle vlastních preferencí.

CountdownBar – days counter

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace CountdownBar – days counter získáte perfektní a elegantní řešení, které vám bude počítat dny do určité události. Do této aplikace si totiž zaznačíte vaše události a následně se můžete přímo z horního menu baru podívat, kolik dní od události uplynulo, nebo kolik naopak zbývá.

Magic Cutter – MP3 Editor

Zakoupením jednoduché aplikace Magic Cutter – MP3 Editor si přijdete na zajímavý nástroj, s jehož pomocí se můžete vrhnout do střihu vašich audiozáznamů. Program vám konkrétně umožní soubor různě nastříhat, pospojovat či vyplnit, aniž by došlo ke ztrátě kvality.

Duplicate File Finder Pro

Starší Macy v základních konfiguracích bohužel nedisponují velkým úložištěm a je tedy snadné je zaplnit. V některých případech v zaplnění hrají hlavní roli takzvané duplikáty, tedy soubory, které se vám na disku sejdou hned několikrát a zbytečně tak zabírají místo. Může se jednat například o dokumenty či obrázky. S tímto problémem si naštěstí dokáže skvěle poradit aplikace Duplicate File Finder Pro. Ta nejprve proskenuje disk vašeho zařízení a případně detekuje přítomnost duplikátů, které samozřejmě dokáže i odstranit.

.