Zavřít reklamu

PDF Plus – Merge & Split PDFs, SkySafari 6 Pro, Boom2, Mr Stopwatch a Animated Wallpapers. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

PDF Plus – Merge & Split PDFs

Jak již samotný název napovídá, aplikace PDF Plus – Merge & Split PDFs vám dokáže posloužit při práci s PDF soubory. Tento program se konkrétně dokáže postarat o rozdělení těchto dokumentů či naopak s jejich spojením. Vše navíc funguje nesmírně jednoduše, rychle a operace můžete provádět u vícero dokumentů najednou.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

SkySafari 6 Pro

Jestliže se zajímáte o astronomii a rádi byste rozšířili své znalosti, případně hledáte zajímavý způsob, jak se o této disciplíně dozvědět více, tak by vás mohla zaujmout aplikace SkySafari 6 Pro. Tento nástroj vám totiž dokáže poskytnout notnou dávku informací o známých vesmírných objektech, planetách, hvězdách a ostatních.

  • Původní cena: 1590 Kč (779 kč)

Boom2: Volume Boost & Equalizer

Jestliže hledáte nějaký šikovný nástroj, který by se dokázal postarat nejen o zesílení hudby a zvuku, ale zároveň by dokázal zastoupit plnohodnotný ekvalizér, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Boom2:Volume Boost & Equalizer. Program nabízí přívětivé uživatelské prostředí a intuitivní ovládání.

  • Původní cena: 349 Kč (Zdarma)

Mr Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Animated Wallpapers

Již několikrát bylo prokázáno, že takzvané animované tapety dokážou být značně uklidňující. V rámci aktuální slevy si navíc můžete přijít na aplikaci Animated Wallpapers, která vám tyto živé tapety zpřístupní. Konkrétně nabízí 14 unikátních grafik, které zobrazují například přírodu, vesmír a řadu dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
.