Zavřít reklamu

Photo Size Optimizer, Memoria, iWriter Pro, Pixave a USB Clean. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Photo Size Optimizer

I v případě aplikace Photo Size Optimizer již samotný název napovídá, k čemu program vlastně slouží. S jeho pomocí můžete rychle a jednoduše zmenšit velikost u vašich obrázků a ušetřit tak místo na disku. Nástroj je ale k dispozici v 32-bitové verzi, tudíž na operačním systému macOS Catalina a novějším jej nespustíte.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Memoria

Fanouškům napínavých RPG by rozhodně neměla uniknout již delší dobu probíhající sleva na hru Memoria. V tomto titulu budete hrát za dvě hlavní postavy a na příběh tedy budete nahlížet hned ze dvou pohledů. Konkrétně se tedy zhostíte role princezny Sadja, která touží po tom stát se válečnou hrdinkou, a lovcem ptáků Geronem, jež by rád zrušil kletbu, která byla uvalena na jeho přítelkyni.

  • Původní cena: 499 Kč (25 Kč)

iWriter Pro

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý textový procesor pro tvorbu dokumentů a poznámek, tak byste se měli přinejmenším podívat na iWriter Pro. S pomocí tohoto nástroje můžete poměrně jednoduše formátovat váš text, přičemž rozhodně nesmíme zapomenout zmínit, že veškeré vaše dokumenty jsou automaticky synchronizovány prostřednictvím iCloudu.

  • Původní cena: 299 Kč (249 Kč)

Pixave

Jestliže se řadíte mezi grafiky, anebo zkrátka jen častokrát pracujete s obrázky či si jej rádi prohlížíte, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Pixave. Tento program funguje jakožto správce všech snímků a fotografií, kdy vám konkrétně umožní si je jednoduše procházet a mít nad nimi skvělý přehled. Zároveň je můžete upravovat, měnit jejich formáty a podobně.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

USBClean

Zakoupením aplikace USBclean si přijdete na parádní nástroj, který se dokáže postarat o pročištění vašich USB disků. Jednoduše stačí připojit danou flashu, otevřít aplikaci a o zbytek se program postará za vás. Konkrétně dokáže odstranit skryté soubory a obecně tak celé úložiště pročistit.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.