Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

PDF to Word Converter

Jak již samotný název napovídá, aplikace PDF to Word Converter-with OCR vám dokáže pomoci s převáděním PDF dokumentů do formátu, se kterým pracuje program Microsoft Word. Výhodou je i přítomnost technologie OCR pro optické rozpoznání znaků, díky čemuž s textem můžete posléze pracovat. Nástroj se pyšní jednoduchým uživatelským prostředím a převod zvládá v řádu sekund.

  • Původní cena: 499 Kč (399 Kč)

Batch Photo Resizer

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste potřebovali změnit rozměry u hned několika vašich fotografií najednou? S tímto si hravě poradí aplikace Batch Photo Resizer, každopádně u této možnosti to ještě nekončí. Program si zároveň poradí s převáděním napříč formáty a přejmenováním.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

GO Office 2021

Dnes se v akci objevila poměrně zajímavá aplikace GO Office 2021, která funguje jakožto alternativa za kancelářský balíček Microsoft Office. Tento nástroj si jednoduše poradí s vytvářením a úpravou Word, PowerPoint i Excel dokumentů, přičemž kopíruje podobu programů od Microsoftu.

  • Původní cena: 1050 Kč (249 Kč)

Dimensions

Věnujete se programování či designu? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by vás zaujmout praktická aplikace Dimensions, s jejíž pomocí si můžete přeměřit doslova cokoliv na vašem displeji. Změřit si můžete například rozměry určitých objektů a následně si naměřené hodnoty okamžitě zkopírovat do schránky.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Text Expansion Pro

Dnes se v akci také objevila velice zajímavá aplikace Text Expansion Pro, s jejíž pomocí si můžete usnadnit práci a šetřit čas. V tomto programu si totiž můžete přednastavit určité fráze i obrázky, ke kterým přiřadíte zkratku. Následně vám tuto zkratu stačí napsat a aplikace automaticky vypíše původní text, který jste si nastavili. To může přijít vhod například při vyplňování vaší adresy a podobně. Adresu si nastavíte například na „adr“ a následně můžete být v jakékoliv aplikaci, pouze vám postačí z horního menu baru otevřít Text Expansion Pro, napsat do něj „adr“ a program automaticky vypíše adresu do aplikace, ve které pracujete (například e-mail, Word apod).

  • Původní cena: 179 Kč (99 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.