Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Gone Home

Hra Gone Home vypráví skvělý příběh, který si rozhodně zamilujete. V této hře se totiž po roce práce v cizině vrátíte domů a vejdete do vašeho rodného domu. Problém je ale v tom, že je dům kompletně prázdný a po vaší rodině se doslova slehla zem. Vaším úkolem je odhalit, co stojí za jejich zmizením.

  • Původní cena: 379 Kč (129 Kč)

Super Eraser Pro: Photo Inpaint

I tu nejlepší fotografii dokáže bohužel zkazit například nežádoucí objekt, který se na poslední chvíli dostane do záběru. To už naštěstí dnes není problém, jelikož prakticky cokoliv lze v postprodukci odebrat. S tímto problémem si konkrétně hravě poradí aplikace Super Eraser Pro:Photo Inpaint, která dokáže vyretušovat požadovaná místa.

  • Původní cena: 199 Kč (Zdarma)

Cardhop

Máte správu kontaktů na pořadu dne a nechcete nic ponechat náhodě? S Cardhop můžete nechat iPhone ležet a vše udělat pohodlně z Macu. Aplikace podporuje účty třetích stran, jednoduše z ní vytočíte hovor nebo napíšete SMS.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Pixave

Jestliže se řadíte mezi grafiky, anebo zkrátka jen častokrát pracujete s obrázky či si jej rádi prohlížíte, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Pixave. Tento program funguje jakožto správce všech snímků a fotografií, kdy vám konkrétně umožní si je jednoduše procházet a mít nad nimi skvělý přehled. Zároveň je můžete upravovat, měnit jejich formáty a podobně.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Road Trip Planner

Organizujete i takovou maličkost jako je výlet? Pak nemusíte mít obavy, protože aplikace Road Trip Planner umožňuje všechno si naplánovat. Prostě jen zadáte cíl a destinaci. Vše ostatní už je jenom na vás. Budete mít tak všechny informace pěkně na jednom místě.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)
.