Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Icon Plus – Icon & Logo Design

Aplikace Icon Plus – Icon & Logo Design je primárně určena pro vývojáře, kteří své programy připravují pro jablečné platformy. Program vám konkrétně pomůže s tvorbou kvalitní ikonky a loga pro vaše appky, přičemž následně vám je dokáže exportovat ve všech potřebných formátech.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Super Photo Upscaler

S pomocí aplikace Super Photo Upscaler – Waifu2x můžete neuvěřitelně jednoduše vylepšit vaše fotografie. Tento program konkrétně slouží pro zvětšení jejich rozměrů, což s sebou samozřejmě nese i jistou deformaci. Program však k tomu používá možností umělé inteligence, díky čemuž dokáže i tak dodat perfektně ostrý obraz.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Bumpr

Aplikace Bumpr se hodí především vývojářům, kteří například pracují s hned několika prohlížeči. Pokud totiž bude tento program aktivní a vy klepnete na jakýkoliv odkaz, tak se otevře dialogové okno tohoto nástroje, které se vás zeptá. v jakém prohlížeči se má odkaz otevřít. Stejně pak funguje i s e-mailovými klienti.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

MarginNote 2 Pro

Zakoupením aplikace MarginNote 2 Pro získáte perfektní nástroj, který vám pomůže s učením. Aplikace slouží pro zapisování těch nejrůznějších poznámek, v čemž jde MarginNote 2 Pro značně napřed. Aplikace vám totiž pomůže s generací takzvaných flashcard (kartiček, které slouží pro snadné zapamatování), kreslí mindmapy, díky kterých si můžete organizovat učení a nabízí spoustu dalších funkcí.

  • Původní cena: 779 Kč (499 Kč)

Markdown Pro

Jestliže hledáte nějaký kvalitní, ale přesto jednoduchý nástroj pro psaní dokumentů, esejí, poznámek a ostatních, možná by vás mohla zaujmout aplikace Markdown Pro. Jedná se o parádní software, který nabízí velice jednoduché formátování textu. Při psaní se totiž nemusíte s ničím otravovat a jednoduše vám postačí text označit kupříkladu hashtagy, hvězdičkami a dalšími znaky.

  • Původní cena: 249 Kč (149 Kč)
.