Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

Video Player vGuru: DVD Player

Jak již samotný název napovídá, aplikace Video Player vGuru: DVD Player vám dokáže posloužit jakožto multimediální přehrávač. Tento program si poradí s přehráním více než 200 formátů a nemá problém ani s videem v rozlišení 4K. Zároveň nabízí řadu dalších funkcí pro snadnější používání.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Waterlogue Pro

S pomocí aplikace Waterlogue Pro můžete v okamžiku proměnit vaše fotografie do podoby uměleckého díla. Tento nástroj totiž za použití propracovaných algoritmů dokáže ze snímku udělat vodomalbu a dokonale ji tak vylepšit. Jednoduše vám postačí zvolit požadovanou fotku a o zbytek se postará program za vás.

  • Původní cena: 1050 Kč (899 Kč)

Memoria

Fanouškům napínavých RPG by rozhodně neměla uniknout již delší dobu probíhající sleva na hru Memoria. V tomto titulu budete hrát za dvě hlavní postavy a na příběh tedy budete nahlížet hned ze dvou pohledů. Konkrétně se tedy zhostíte role princezny Sadja, která touží po tom stát se válečnou hrdinkou, a lovcem ptáků Geronem, jež by rád zrušil kletbu, která byla uvalena na jeho přítelkyni.

  • Původní cena: 499 Kč (49 Kč)

Mouse Hider

Aplikaci Mouse Hider ocení na Macu zejména ti, kteří často potřebují rychle a snadno skrýt kurzor myši. Prostřednictvím tohoto nástroje totiž můžete naopak váš kurzor kompletně skrýt. Toho můžete dosáhnout třemi způsoby. Buďto po uplynutí určitého času, naražením kurzoru do jednoho z okrajů obrazovky, anebo klávesovou zkratkou.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Disco Elysium – The Final Cut

Napadlo vás někdy, jaké by to asi bylo, kdybyste se ocitli v kůži detektiva a vyzkoušeli si jeho každodenní život? Přesně tohle vám umožní hra Disco Elysium. Vaším úkolem tedy bude, abyste případně řešili různé případy, vyslýchali podezřelí a podobně, ale současně se také můžete nechat uplatit a zvolit si trošku odlišnou cestu. Jedná se o parádní RPG, ve kterém si postupně vylepšujete své dovednosti a stáváte se tak obecně lepším.

.