Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

The Dark Eye – Chains of Satinav

Jestliže se řadíte mezi milovníky zábavných RPG adventur, ve kterých na vás čeká dechberoucí příběh, zbystřete. Do akce totiž zavítala zajímavá hra The Dark Eye – Chains of Satinav, kde se ocitnete ve velice zajímavém království zmítajícím se na pokraji války. Největší problém představují podivné vrány, které dokonce začaly útočit na lidi. Zvládnete tento problém vyřešit? Titul poté dokonale doplňuje skvělý soundtrack a zmiňovaný, kvalitně zpracovaný příběh.

  • Původní cena: 499 Kč (49 Kč)

PDF to Excel Pro by Flyingbee

S pomocí aplikace PDF to Excel Pro by Flyingbee můžete rychle a bez sebemenších problémů převádět vaše PDF dokumenty do formátu, se kterým pracuje Microsoft Excel. Program samozřejmě dokáže uchovat všechna data i formátování pro další práci a pyšní se neuvěřitelně jednoduchým uživatelským prostředím.

  • Původní cena: 249 Kč (179 Kč)

Pommie – Pomodoro Timer

Aplikace Pommie – Pomodoro Timer vám pomůže efektivně rozdělit a hlídat čas, který strávíte prací nebo studiem, a efektivně ho prokládat časem odpočinku. Aplikace se po instalaci usídlí v nástrojové liště v horní části obrazovky vašeho Macu, odkud ji můžete snadno ovládat.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Warrior Chess

Už vás nudí standardní šachy? Vyzkoušejte Warrior Chess – zábavnou, originální a návykovou hru, kde si můžete šachy zahrát ve 3D v tematicky laděném prostředí. Je libo Halloween, steampunk, nebo raději aztéckou civilizaci? Warrior Chess nabízí nejen toto, ale ještě mnohem více.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

USBclean

Zakoupením aplikace USBclean si přijdete na parádní nástroj, který se dokáže postarat o pročištění vašich USB disků. Jednoduše stačí připojit danou flashu, otevřít aplikaci a o zbytek se program postará za vás. Konkrétně dokáže odstranit skryté soubory a obecně tak celé úložiště pročistit.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)
.