Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

Browser Ninja

Aplikace Browser Ninja se hodí především pro vývojáře a testery, kteří častokrát pracují s hned několika prohlížeči. Tento jednoduchý program totiž dokáže doslova lusknutím prsty změnit výchozí prohlížeč, což můžete vždy řešit přímo z horního menu baru.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Pommie – Pomodoro Timer

Aplikace Pommie – Pomodoro Timer vám pomůže efektivně rozdělit a hlídat čas, který strávíte prací nebo studiem, a efektivně ho prokládat časem odpočinku. Aplikace se po instalaci usídlí v nástrojové liště v horní části obrazovky vašeho Macu, odkud ji můžete snadno ovládat.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

SessionRestore for Safari

Řadíte se mezi ty uživatele, kteří si při prohlížení webu častokrát otevřou hned několik záložek najednou s vědomím, že se k nim vrátíte následně? V takovém případě byste mohli ocenit aplikaci SessionRestore for Safari. Ta totiž ukládá otevřené webové stránky a dokáže vám je otevřít i v případě pádu aplikace či jejího ukončení.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Fiery Feeds

Aplikace Fiery Feeds vám pomůže se čtením nejrůznějších příspěvků na internetu. Jedná se totiž o praktickou čtečku, která dokáže dát veškerá média dohromady. Články si zde tak můžete odložit a později je všechny nalézt na jednom místě. Jak to vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 779 Kč (349 Kč)

Coffee Buzz

U jablečných počítačů je z důvodu úspory energie doporučeno, aby vám Mac po nějakém čase automaticky přešel do režimu spánku. Někdy se ale můžete ocitnout v situaci, kdy byste potřebovali, aby Mac jel zkrátka o něco déle. V tomto případě máte dvě možnosti. Buďto pokaždé změníte nastavení v Předvolbách systému, nebo sáhnete po aplikaci Coffee Buzz. Tu můžete ovládat přímo skrze horní menu bar, kde nastavíte, po jak dlouhou dobu nemá Mac přejít do režimu spánku a máte vyhráno.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)
.