Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

Super Photo Upscaler – Waifu2x

S pomocí aplikace Super Photo Upscaler – Waifu2x můžete neuvěřitelně jednoduše vylepšit vaše fotografie. Tento program konkrétně slouží pro zvětšení jejich rozměrů, což s sebou samozřejmě nese i jistou deformaci. Program však k tomu používá možností umělé inteligence, díky čemuž dokáže i tak dodat perfektně ostrý obraz.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

SnipNotes – Clever Notebook

V rámci dnešních slev si můžete přijít na aplikaci SnipNotes – Clever Notebook. Tento program funguje jakožto váš osobní sešit, který můžete využít pro zapisování nejrůznějších dokumentů či nápadů. Nechybí ani možnost formátování textu, používání obrázků a další. Veškeré záznamy jsou automaticky synchronizovány v rámci iCloudu a vaše nápady si můžete rychle zapisovat rovnou z horního menu baru.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

GifViewer

Jak již samotný název tohoto nástroje napovídá, aplikace GifViewer vám umožní perfektní přehrávání animovaných obrázků ve formátu GIF. Skrze nativní aplikaci Náhled si totiž tyto obrázky můžete prohlédnout pouze po jednotlivých snímcích (nebo je pomocí mezerníku nechat animovat), avšak s pomocí GifVieweru je můžete rovnou jednoduše přehrát a případně vybraný snímek hned exportovat do formátu JPEG a PNG.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Silenz

Znáte ten pocit, když sedíte za vaším jablečným počítačem, věnujete se nějaké práci a do sluchátek vám hraje hudba, když v tom vám někdo vejde do místnosti a začne na vás mluvit? Přesně s tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Silenz. Pokud totiž aplikace detekuje nějaký zvuk v pozadí, automaticky pozastaví hudbu, nebo přizpůsobí hlasitost.

  • Původní cena: 379 kč (329 Kč)

Euro Truck Simulator

Do akce znovu zamířil veleúspěšný titul Euro Truck Simulator 2. V této hře se zhostíte role řidiče nákladního vozidla a váš úkol bude jasný – převážet nejrůznější náklad přes celou Evropu. Přitom se budete muset snažit o vybudování vlastní přepravní společnosti, kdy postupně nasbíráte několik zaměstnanců a maximalizujete tak své zisky. Hru si navíc můžete zdarma vyzkoušet skrze demo verzi.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.