Zavřít reklamu

BusyCal, Mr. Stopwatch, Disk Space Analyzer, Plain Text a Outlinely. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

BusyCal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 1290 Kč (Zdarma)

Mr. Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Disk Space Analyzer: Inspector

Aplikace Disk Space Analyzer je užitečnou aplikací, která vám pomůže zjistit, které soubory či složky (filmové soubory, hudební soubory a další) využívají váš hard disk nejvíce.

  • Původní cena: 199 Kč (Zdarma)

Plain Text

Aplikace Plain Text je užitečným nástrojem pro všechny, kteří na Macu pracují s texty všeho druhu. Jedná se o jednoduchý, ale výkonný editor, který ve velmi přehledném a minimalistickém uživatelském rozhraní nabízí funkce, jako jsou úpravy textu, odstranění formátu a stylu, sjednocení parametrů a mnoho dalšího.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Outlinely – Outline & notes

Jestliže hledáte povedený nástroj, který se stane vaším nerozlučným parťákem pro zapisování nejrůznějších poznámek, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Outlinely – Outline & notes. S pomocí tohoto programu totiž jednotlivé poznámky můžete perfektně kategorizovat, mít nad nimi skvělý přehled a v řádu sekund mezi nimi vyhledávat.

  • Původní cena: 1050 Kč (779 K4)
.