Zavřít reklamu

Color Folder Master, Disk Space Analyzer, Tiny Calendar – CalenMob, Bumpr a Capto: Screen Capture & Record. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Čtěte více na: https://jablickar.cz/5-aplikaci-a-her-ktere-dnes-na-macos-ziskate-zdarma-nebo-se-slevou-30-9-2021/

Color Folder Master

Ve složkách na vašem Macu vám může velice rychle vzniknout nepřehledný chaos, ve kterém se zkrátka už nejde vyznat. S tímto problémem si naštěstí poradí aplikace Color Folder Master. Tento nástroj vám totiž umožní upravit barvu samotné složky, díky čemuž se zbavíte zmiňovaného chaosu a budete přesně vědět, kde co máte hledat.

Disk Space Analyzer: Inspector

Aplikace Disk Space Analyzer je užitečnou aplikací, která vám pomůže zjistit, které soubory či složky (filmové soubory, hudební soubory a další) využívají váš hard disk nejvíce.

Tiny Calendar – CalenMob

Jestliže aktuálně hledáte nějaký přehledný a praktický kalendář, který byste mohli používat namísto nativní aplikace, tak by vás mohl zaujmout program Tiny Calendar – CalenMob. Tato aplikace vás na první pohled zaujme svým minimalistickým designem a perfektní přehledností.

Bumpr

Aplikace Bumpr se hodí především vývojářům, kteří například pracují s hned několika prohlížeči. Pokud totiž bude tento program aktivní a vy klepnete na jakýkoliv odkaz, tak se otevře dialogové okno tohoto nástroje, které se vás zeptá. v jakém prohlížeči se má odkaz otevřít. Stejně pak funguje i s e-mailovými klienti.

Capto: Screen Capture & Record

Operační systém macOS se sice dokáže nativně postarat o tvorbu snímků obrazovky a její nahrávání, ale nabízí poměrně omezené funkce. Aplikace Capto: Screen Capture & Record vám umožní nahrávat profesionální videa, pomůže vám s tvorbou zmiňovaným snímků obrazovky, nabídne vám řadu kvalitních nástrojů pro úpravu vašich souborů a usnadní vám jejich sdílení.

.