Zavřít reklamu

Cardhop, BusyCal, USBClean,  Compress Any Video Pro a Comic Fonts. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

BusyCal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Cardhop

Máte správu kontaktů na pořadu dne a nechcete nic ponechat náhodě? S Cardhop můžete nechat iPhone ležet a vše udělat pohodlně z Macu. Aplikace podporuje účty třetích stran, jednoduše z ní vytočíte hovor nebo napíšete SMS.

USBClean

Zakoupením aplikace USBclean si přijdete na parádní nástroj, který se dokáže postarat o pročištění vašich USB disků. Jednoduše stačí připojit danou flashu, otevřít aplikaci a o zbytek se program postará za vás. Konkrétně dokáže odstranit skryté soubory a obecně tak celé úložiště pročistit.

Compress Any Video Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Compress Any Video Pro se dokáže postarat o kompresi vašich videí, čímž značně sníží jejich velikost, aniž by došlo ke znatelnému úbytku na straně kvality. Potěšit přitom dokáže nesmírně jednoduché uživatelské rozhraní a podpora všech nejpoužívanějších formátů.

Comic Fonts – Commercial Use Fonts

Jak již samotný název napovídá, aplikace Comic Fonts – Commercial Use Fonts vám zpřístupní řadu nových písem, které následně můžete zužitkovat při vaší práci. Jedná se o nejrůznější styly ve formátu OpenType, díky čemuž je bezproblémově nainstalujete na Mac. Samozřejmě ani nechybí přiložená licence ke každému fontu.

.