Zavřít reklamu

Cleaner One Pro, Be Focused Pro, Affinity Designer, Chrono Plus – Time Tracker a  Total Video Player. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cleaner One Pro– Disk Clean

Jak již samotný název napovídá, aplikace Cleaner One: Disk Clean slouží pro pročištění disku vašeho jablečného počítače. Tento program nejprve proskenuje samotný disk a následně je schopen smazat případné duplicitní a dočasné soubory, které pouze zbytečně zabírají místo.

Be Focused Pro – Focus Timer

Máte někdy při práci problémy s produktivitou a potřebujete občas popostrčit? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout slevu na oblíbenou aplikaci Be Focused pro – Focus Timer. Tento nástroj uplatňuje techniku zvanou pomodoro, kdy vaši práci rozdělí do několika kratších intervalů prokládaných přestávkami. Díky tomu nebudete tolik mrhat časem a daleko lépe se budete soustředit.

Affinity Designer

Bezesporu nejoblíbenějším programem pro tvorbu vektorové grafiky je Adobe Illustrator. Ten ale není úplně levný a pořídit si jej můžete v rámci předplatného. Jako perfektní konkurenční řešení se nabízí aplikace Affinity Designer, která je k dostání za jedinou platbu. Tento nástroj nabízí úplně totožné možnosti jako Illustrator, podobné uživatelské prostředí a šlo by říct, že se jedná o věrnou kopii. Vývojář Serif Labs, který za tímto stojí, navíc nabízí i další aplikace, které přímo konkurují produktům od Adobe a grafici si je velice rychle oblíbili.

Chrono Plus – Time Tracker

Aplikace Chrono Plus – Time Tracker cílí především na freelancery, kteří si potřebují počítat, kolik času (hodin) strávili na určitou prací či projektem. Tento program zároveň slouží jakožto správce úkolů, a zároveň se dokáže postarat o zmiňované počítání času. Veškeré záznamy se navíc synchronizují skrze iCloud, díky čemuž k nim můžete přistupovat například i na iPhonu. Sesbíraná data si následně můžete vizualizovat ve formě grafů.

Total Video Player

Pokud hledáte perfektní multimediální přehrávač, který si poradí s téměř všemi dnes využívanými standardy, rozhodně byste měli vyzkoušet aplikaci Total Video Player. Hlavní vychytávkou této aplikace je podpora přehrávání 4K videí, perfektní podpora titulků a spoustu dalších.

.