Zavřít reklamu

Soulver 2

Soulver 2 vám na Macu umožní rychle provádět výpočty všeho druhu. Nabízí kromě jiného například podporu textového vstupu v kombinaci s textovým editorem, možnost převodu měn i jednotek, standardní matematické funkce, pokročilé funkce, možnost ukládání výpočtů nebo třeba funkci exportu do PDF.

  • Zdarma (Původní cena: 8,99 $)

PixelStyle Photo Editor

PixelStyle Photo Editor je užitečný a snadno použitelný nástroj pro úpravu fotografií na Macu. V nabídce najdete pestrou škálu nejrůznějších filtrů a efektů, stejně jako spoustu nástrojů pro úpravu a vylepšování vašich fotografií.

  • Zdarma (Původní cena: 9,99 $)

App Icon Set Creator

Aplikace App Icon Set Creator představuje snadný a účinný způsob generování ikonek aplikací pro iOS, macOS, watchOS a CarPlay. Pokud se zabýváte tvorbou aplikací, můžete tento nástroj určitě vyzkoušet. Stačí jen přetáhnout původní ikonku do okna aplikace, vybrat požadovanou platformu, a App Icon Set Creator odvede další práci za vás.

App Icon Set Creator
  • Zdarma (Původní cena: 0,99 $)

Coffee Buzz

Stažením aplikace Coffee Buzz získáte perfektní nástroj, který obrazně řečeno umožní vašemu Macu dodat trošku kávy. To znamená, že jej dokáže dočasně udržet ve stavu, ve kterém za žádnou cenu nepřejde do režimu spánku. Pokud totiž potřebujete tohle nastavení měnit poněkud často, Coffee Buzz vám dokáže ušetřit spoustu času, který byste jinak strávili v Předvolbách systému.

  • Zdarma (Původní cena: 0,99 $)

Boom2: Volume Boost & Equalizer

Jestliže hledáte nějaký šikovný nástroj, který by se dokázal postarat nejen o zesílení hudby a zvuku, ale zároveň by dokázal zastoupit plnohodnotný ekvalizér, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Boom2:Volume Boost & Equalizer. Program nabízí přívětivé uživatelské prostředí a intuitivní ovládání.

  • Zdarma (Původní cena: 13,99 $)
.