Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Incredibox

Po delší době se ve slevě znovu objevila populární a nesmírně zajímavá hra Incredibox. V tomto titulu totiž povedete skupinu takzvaných beatboxerů a budete tedy tvořit hudbu. Jednoduše si zvolíte jeden z osmi stylů, který je vám nejblíže a následně se do toho pustíte. Skládání je nesmírně jednoduché a váš výsledný mix můžete dokonce sdílet s vašimi přáteli.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Icon Plus – Icon & Logo Design

Aplikace Icon Plus – Icon & Logo Design je primárně určena pro vývojáře, kteří své programy připravují pro jablečné platformy. Program vám konkrétně pomůže s tvorbou kvalitní ikonky a loga pro vaše appky, přičemž následně vám je dokáže exportovat ve všech potřebných formátech.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Top Solitaire

Asi jen málokdo nezná starý dobrý Solitaire – hru, jejíž elektronická podoba si již před spoustou let získala obrovskou popularitu. Dnes si můžete v akci stáhnout hru Top Solitaire pro váš Mac. Top Solitaire se může pochlubit tradičním, přehledným uživatelským rozhraním, skvělou hratelností a spoustou možností při hraní.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Folder Factory

Složky prostě vypadají jako složky. Jsou nudné a strohé, a pokud jich máte na ploše velké množství, mnohdy musíte řešit samotný název. S aplikací Folder Factory můžete jednotlivé složky odlišit pomocí obrázků a barev, a to už za ten čas určitě stojí.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Silenz

Znáte ten pocit, když sedíte za vaším jablečným počítačem, věnujete se nějaké práci a do sluchátek vám hraje hudba, když v tom vám někdo vejde do místnosti a začne na vás mluvit? Přesně s tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Silenz. Pokud totiž aplikace detekuje nějaký zvuk v pozadí, automaticky pozastaví hudbu, nebo přizpůsobí hlasitost.

  • Původní cena: 379 Kč (329 Kč)
.