Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Mybrushes – Sketch, Paint, Design

Jestliže rádi vytváříte a konkrétně tedy malujete či kreslíte, tak by vás mohla potěšit aplikace Mybrushes-Sketch,Paint,Design. S pomocí tohoto programu se budete moci vrhnout do vytváření nejrůznějších děl v digitální podobě, v čemž vám pomůže řada nástrojů a podpora systému vrstev.

  • Původní cena: 249 Kč (25 Kč)

Kingdom Rush Origins HD

Řadíte se mezi milovníky takzvaných tower defense strategií? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by vás zaujmout sleva na titul Kingdom Rush Origins HD. V této hře se ocitnete v zajímavém, ale také velmi nebezpečném světě, kde budete muset bránit vaši základnu před vlnami nepřátel a bossů. K tomu musíte strategicky rozmístit obranné prostředky.

  • Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

Duplicate File Doctor

Někdy se vám může stát, že se vaše úložiště na Macu zaplní zbytečnými, takzvanými duplicitními soubory. To znamená, že se vám zmiňované soubory na disku sejdou hned několikrát a logicky tedy jejich kopie jen zabírají volné místo. Aplikace Duplicate File Doctor proto disk dokáže proskenovat a případné duplikáty odstranit.

Worms Revolution

Hledat nějakou zajímavou, jednoduchou, ale chytlavou kooperační hru může být nadlidský výkon. S Worms se vám už nestane, že byste neměli co hrát a navíc můžete zapojit své kamarády. Spusťte epickou bitvu, která může vést k zničení nepřítele, pokud on dříve nezničí vás.

  • Původní cena: 299 Kč (25 Kč)

Silenz

Znáte ten pocit, když sedíte za vaším jablečným počítačem, věnujete se nějaké práci a do sluchátek vám hraje hudba, když v tom vám někdo vejde do místnosti a začne na vás mluvit? Přesně s tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Silenz. Pokud totiž aplikace detekuje nějaký zvuk v pozadí, automaticky pozastaví hudbu, nebo přizpůsobí hlasitost.

  • Původní cena: 379 Kč (329 Kč)
.