Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Super Eraser Pro: Photo Inpaint

I tu nejlepší fotografii dokáže bohužel zkazit například nevyžádaný objekt, který se na poslední chvíli dostane do záběru. To už naštěstí dnes není problém, jelikož prakticky cokoliv lze v postprodukci odebrat. S tímto problémem si konkrétně hravě poradí aplikace Super Eraser Pro:Photo Inpaint, která dokáže vyretušovat požadovaná místa.

  • Původní cena: 249 Kč (199 Kč)

The Tiny Bang Story

Na malou planetu dopadl meteorit a poškodil okolí. Vytratil se tak klid a na vás je, abyste vše dali do pořádku. Stačí jen zapnout vlastní představivost a vše bude hned veselejší. Dokážete malé planetě dodat její původní vzhled.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Magic Battery

Zakoupením jednoduché aplikace Magic Battery si přijdete na parádní nástroj, který přijde vhod každému jablíčkáři. S pomocí tohoto nástroje můžete na jednom místě sledovat stav baterie u vašeho příslušenství Apple a dalších Bluetooth zařízení připojených k samotnému Macu.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Times

Jestliže pracujete v mezinárodní společnosti, a máte proto kolegy z nejrůznějších států, tak by se vám mohla hodit aplikace Times. Tento jednoduchý nástroj totiž slouží pouze k jedinému účelu, a to k zobrazování aktuálnímu času v určitých zemích. Přímo v horním menu baru proto můžete vidět, kolik je právě hodin například ve Francii, anebo v Argentině. Díky tomu se vám pak nestane, že byste například vinou časového posunu v noci obtěžovali některého kolegu.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

WriteRoom

Writeroom je aplikace, která vám na Macu umožní nerušené psaní ve fullscreen zobrazení. Nabízí nástroje pro práci s dokumenty, počítání slov v reálném čase, možnosti přizpůsobení, podporu pro příkazy a spoustu dalšího, to vše v přehledném, maximálně jednoduchém uživatelském rozhraní.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.