Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Incredibox

Po delší době se ve slevě znovu objevila populární a nesmírně zajímavá hra Incredibox. V tomto titulu totiž povedete skupinu takzvaných beatboxerů a budete tedy tvořit hudbu. Jednoduše si zvolíte jeden z osmi stylů, který je vám nejblíže a následně se do toho pustíte. Skládání je nesmírně jednoduché a váš výsledný mix můžete dokonce sdílet s vašimi přáteli.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Browser Ninja

Aplikace Browser Ninja se hodí především pro vývojáře a testery, kteří častokrát pracují s hned několika prohlížeči. Tento jednoduchý program totiž dokáže doslova lusknutím prsty změnit výchozí prohlížeč, což můžete vždy řešit přímo z horního menu baru.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

Folder Factory

Složky prostě vypadají jako složky. Jsou nudné a strohé, a pokud jich máte na ploše velké množství, mnohdy musíte řešit samotný název. S aplikací Folder Factory můžete jednotlivé složky odlišit pomocí obrázků a barev, a to už za ten čas určitě stojí.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Barcode Basics

Jednoduchá utilita Barcode Basics slouží k jedinému účelu. Jedná se totiž o vcelku praktický generátor čárových kódů, který výsledné soubory dokáže exportovat do formátu, s kterým pracují aplikace jako Microsoft Word, Adobe Illustrator, Microsoft PowerPoint a další. Jednoduše vám postačí zadat nutné informace a o zbytek se postará program za vás.

  • Původní cena: 449 Kč (249 Kč)

Mr. Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
.