Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Video Player vGuru: DVD Player

Jak již samotný název napovídá, aplikace Video Player vGuru: DVD Player vám dokáže posloužit jakožto multimediální přehrávač. Tento program si poradí s přehráním více než 200 formátů a nemá problém ani s videem v rozlišení 4K. Zároveň nabízí řadu dalších funkcí pro snadnější používání.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Worms Revolution

Kdo by neměl rád staré dobré Worms? Hledat nějakou zajímavou, jednoduchou, ale chytlavou kooperační hru může být nadlidský výkon. S Worms se vám už nestane, že byste neměli co hrát a navíc můžete zapojit své kamarády. Spusťte epickou bitvu, která může vést k zničení nepřítele, pokud on dříve nezničí vás.

  • Původní cena: 299 Kč (25 Kč)

RAW Power

Jestliže hledáte nějaký praktický a schopný editor obrázků, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci RAW Power. Tento program dokáže navíc jednoduše pracovat s vašimi obrázky z nativních Fotek, díky čemuž máte vše takzvaně po ruce. Samotné snímky si pak můžete upravovat dle vlastních preferencí.

  • Původní cena: 1050 Kč (779 Kč)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

PDF to Excel by Flyingbee

S pomocí aplikace PDF to Excel Pro by Flyingbee můžete rychle a bez sebemenších problémů převádět vaše PDF dokumenty do formátu, se kterým pracuje Microsoft Excel. Program samozřejmě dokáže uchovat všechna data i formátování pro další práci a pyšní se neuvěřitelně jednoduchým uživatelským prostředím.

  • Původní cena: 249 Kč (179 Kč)
.