Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Dandara

Ve hře Dandara se ocitnete v tajuplném světě známém jako Salt, který doslova visí na zlomku kolapsu. Samotní občané, kteří bývali svobodným lidem, jsou nyní bohužel izolování. Vaším úkolem bude prozkoumat řadu otázek a vyřešit některá tajemství, přičemž se samozřejmě nevyhnete souboji s různými nepřáteli.

  • Původní cena: 379 Kč (79 Kč)

Bad North

Milovníkům akčních strategií by rozhodně neměla uniknout dnešní nabídka na parádní titul Bad North. V této hře se ocitnete doslova přímo v akci, kdy je vaše domovská země pod útokem nájezdných vikingů, kteří už dokonce dokázali zabít krále. Vy z pozice jeho syna, tedy následovníka trůnu, budete muset rychle přijít s nejúčinnější taktikou a útok odvrátit. V titulu ale nedisponujete žádnou nadpřirozenou silou, a proto je vaším hlavním cílem, abyste se s touto výzvou nějakým způsobem poprali a zajistili přežití vašeho lidu.

  • Původní cena: 379 Kč (129 Kč)

Waterlogue Pro

S pomocí aplikace Waterlogue Pro můžete v okamžiku proměnit vaše fotografie do podoby uměleckého díla. Tento nástroj totiž za použití propracovaných algoritmů dokáže ze snímku udělat vodomalbu a dokonale ji tak vylepšit. Jednoduše vám postačí zvolit požadovanou fotku a o zbytek se postará program za vás.

  • Původní cena: 1050 Kč (899 Kč)

Silenz

Znáte ten pocit, když sedíte za vaším jablečným počítačem, věnujete se nějaké práci a do sluchátek vám hraje hudba, když v tom vám někdo vejde do místnosti a začne na vás mluvit? Přesně s tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Silenz. Pokud totiž aplikace detekuje nějaký zvuk v pozadí, automaticky pozastaví hudbu, nebo přizpůsobí hlasitost.

  • Původní cena: 379 Kč (329 Kč)

Warrior Chess

Už vás nudí standardní šachy? Vyzkoušejte Warrior Chess – zábavnou, originální a návykovou hru, kde si můžete šachy zahrát ve 3D v tematicky laděném prostředí. Je libo Halloween, steampunk, nebo raději aztéckou civilizaci? Warrior Chess nabízí nejen toto, ale ještě mnohem více.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)
.