Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Photo Eraser

S pomocí aplikace Photo Eraser můžete v rychlosti odstranit jakýkoliv nevyžádaný objekt ve vašich fotografiích. Tento nástroj si tedy konkrétně poradí s retušováním, kdy vám pouze stačí označit danou oblast, kterou byste si přáli ze snímku vymazat a o zbytek se postará program za vás.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Divinity: Original Sin 2

Ve hře Divinity: Original Sin 2 se ocitnete ve světě, který je plný plný zla a i sami bohové na něj již zanevřeli. Na výběr budete mít z pěti herních ras, přičemž každá z nich má svou vlastní osobnost. Díky tomu se celkový herní požitek při změnách ras mění a v Divinity: Original Sin 2 na vás čeká spoustu zábavy.

  • Původní cena: 1179 Kč (449 Kč)

Unforseen Incidents

Řadíte se mezi milovníky RPG adventur a hledáte nějakou hru, která by vás dokázala zabavit? Pokud ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na zlevněný titul Unforeseen Incidents. V této hře se vydáte na honbu za dobrodružstvím, kdy v kresleném světě budete vyšetřovat řadu záhad. Přitom na vás čeká spousta dialogů s nejrůznějšími postavami, řada hádanek a dalších úkolů.

  • Původní cena: 499 Kč (299 Kč)

Notebooks – Write and Organize

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou, kvalitně zpracovanou, a především tedy uživateli oblíbenou aplikaci pro tvorbu nejrůznějších poznámek a jejich organizaci, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na Notebooks – Write & Organize. Tento nástroj s sebou přináší rozsáhlé možnosti, a to včetně exportu do PDF a řady dalších.

  • Původní cena: 1050 Kč (779 Kč)

JotNow – Sticky Blog Notes

Pokud hledáte nějakou kvalitní alternativu za nativní Lístečky, tak byste se měli rozhodně přinejmenším podívat na aplikaci JotNow – Sticky Blog Notes. Tento nástroj totiž rovnou slouží jakožto správce vašich poznámek, kdy si zároveň poradí se zobrazováním jednotlivých lístečků. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.