Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Photo Art Filters: DeepStyle

Další nástroj pro úpravu vašich fotografií, který je dnes k dostání se slevou, nese název Photo Art Filters: DeepStyle. Tento program ale funguje trošičku jinak. Díky propracovaným filtrům a možnostem umělé inteligence totiž vaše fotky převádí do podoby uměleckého díla. Jak to ve finále vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Video GIF Creator – GIF Maker

Aplikace Video GIF Creator – GIF Maker vám dokáže perfektně posloužit pro tvorbu různých animovaných obrázků ve formátu GIF. Jednoduše vám stačí zvolit buďto jednotlivé obrázky či video, nastavit jednotlivé atributy a o zbytek se postará aplikace zcela za vás.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Magnet

Magnet je užitečná aplikace, která vám výrazně usnadní multitasking při práci na vašem Macu. Nabízí možnost rozdělení oken na ploše vašeho počítače do různých typů seskupení, možnost maximalizace i rozdělení oken na poloviny či třetiny, podporu pro klávesové zkratky a spoustu dalšího.

  • Původní cena: 199 Kč (99 Kč)

Worms Revolution

Hledat nějakou zajímavou, jednoduchou, ale chytlavou kooperační hru může být nadlidský výkon. S Worms se vám už nestane, že byste neměli co hrát a navíc můžete zapojit své kamarády. Spusťte epickou bitvu, která může vést k zničení nepřítele, pokud on dříve nezničí vás.

  • Původní cena: 299 Kč (25 Kč)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)
.