Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Photo Art Filters: DeepStyle

Další nástroj pro úpravu vašich fotografií, který je dnes k dostání se slevou, nese název Photo Art Filters: DeepStyle. Tento program ale funguje trošičku jinak. Díky propracovaným filtrům a možnostem umělé inteligence totiž vaše fotky převádí do podoby uměleckého díla. Jak to ve finále vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

Haskell

Aplikace Haskell představuje integrované grafické vývojářské prostředí pro vaše projekty v programovacím jazyce Haskell. Kromě samotné možnosti programování zde najdete také možnost efektivního učení potřebných základů spolu s vhodným prostředím pro praktické vyzkoušení toho, co jste sami napsali. Program je vhodný pro začátečníky, stejně jako pro pokročilé.

  • Původní cena: 499 Kč (379 Kč)

Collectors

Collectors je aplikace šitá na míru všem sběratelům. Nabízí možnost vytvoření dokonalého přehledu obsahu všech vašich sbírek, funkci filtrování obsahu, třídění do obrovské spousty kategorií nebo třeba řadu funkcí, určených speciálně pro filmové fanoušky. Ať už jsou objektem vaší vášně akční figurky, knihy, online filmy nebo třeba figurky slonů, Collectors je pro vás skvělou volbou.

  • Původní cena: 1290 Kč (649 Kč)

Mouse Hider

Aplikaci Mouse Hider ocení na Macu zejména ti, kteří často potřebují rychle a snadno skrýt kurzor myši. Prostřednictvím tohoto nástroje totiž můžete naopak váš kurzor kompletně skrýt. Toho můžete dosáhnout třemi způsoby. Buďto po uplynutí určitého času, naražením kurzoru do jednoho z okrajů obrazovky, anebo klávesovou zkratkou.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
.