Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Super Denoising – Photo Noise Reduction

Dnes se v akci objevila zajímavá aplikace Super Denoising – Photo Noise Reduction, s jejíž pomocí můžete vylepšit vaše fotografie. Tento nástroj si konkrétně poradí s odstraněním otravného šumu, čehož dosáhne úpravami ISO a dalších hodnot. Jak to pak celé vypadá a co vše program umí naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 449 Kč (249 Kč)

Barcode Basics

Jednoduchá utilita Barcode Basics slouží k jedinému účelu. Jedná se totiž o vcelku praktický generátor čárových kódů, který výsledné soubory dokáže exportovat do formátu, s kterým pracují aplikace jako Microsoft Word, Adobe Illustrator, Microsoft PowerPoint a další. Jednoduše vám postačí zadat nutné informace a o zbytek se postará program za vás.

  • Původní cena: 449 Kč (249 Kč)

SnipNotes – Clever Notebook

V rámci dnešních slev si můžete přijít na aplikaci SnipNotes – Clever Notebook. Tento program funguje jakožto váš osobní sešit, který můžete využít pro zapisování nejrůznějších dokumentů či nápadů. Nechybí ani možnost formátování textu, používání obrázků a další. Veškeré záznamy jsou automaticky synchronizovány v rámci iCloudu a vaše nápady si můžete rychle zapisovat rovnou z horního menu baru.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

Dandara

Ve hře Dandara se ocitnete v tajuplném světě známém jako Salt, který doslova visí na zlomku kolapsu. Samotní občané, kteří bývali svobodným lidem, jsou nyní bohužel izolování. Vaším úkolem bude prozkoumat řadu otázek a vyřešit některá tajemství, přičemž se samozřejmě nevyhnete souboji s různými nepřáteli.

  • Původní cena: 379 Kč (79 Kč)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)
.