Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Phoenix Point: Year One Edition

Pokud vás baví bojové strategické hry, jistě vás zaujme titul Phoenix Point: Year One Edition. V této hře se budete muset zúčastnit řady bitev, ve kterých si řádně procvičíte vaše schopnosti strategického myšlení, taktického uvažování a bojové schopnosti.

  • Původní cena: 24,99 € (12,49 €)

Timberborn

Lidstvo již před nějakou dobou zcela zmizelo z planety Země. Budování staveb si tedy budou muset vzít na starost zcela jiní tvorové – bobři. Pokud vás nudí běžné budovací strategie, můžete vyzkoušet mírně netradiční titul Timberborn, ve kterém budete dirigovat bobry, budující pozemní i vodní stavby všeho druhu.

  • Původní cean: 20,99 € (16,79 €)

The Long Dark

Survival hra The Long Dark nás přenese do otevřeného světa plného sněhu a mrazu. Pustit se můžete buď do příběhového režimu, nebo do Survival módu, ve kterém jde o jediné – přežít. Musíte najít potřebné suroviny pro rozdělání ohně, jídlo, pití a samozřejmě i zbraně, protože vlci s vámi rozhodně nebudou mít slitování.

  • Původní cena: 29,99 € (11,99 €)

Hero Siege

Dnešní akci na hru Hero Siege ocení především milovníci starších roguelike her, které se i dnes těší obrovské popularitě. V této hře budete s vašim hrdinou čelit hordám nelítostných nepřátel, kteří se jen tak zastavit nenechají. Těšit se můžete na RPG styl, řadu zajímavých nepřátel, lokací a mnoho dalšího

  • Původní cena: 6,99 € (2,09 €)

The Rewinder

Ve hře s názvem The Rewinder si přijdou na své zejména milovníci dobrodružství a nejrůznějších důmyslných hádanek. Hra využívá prvků čínské mytologie, a zanese vás do světa, kdy díky nadpřirozenému nadání budete moci komunikovat s nejrůznějšími duchy a dalšími bytostmi, zatímco odhalujete vzpomínky jiných lidí na minulost.

  • Původní cena: 12,49 € (8,74 €)
Témata: , , , ,
.