Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Jupiter Hell

Milovníci tahových, rogue-like strategií by poté rozhodně neměli přehlédnout titul Jupiter Hell. V této RPG hře se sci-fi nádechem se totiž objevíte v neprobádaných hloubkách vesmírných pekel, kde se budete muset utkat s řadou nejrůznějších nepřátel. Mezi ně se řadí nemrtví, démoni a další monstra.

  • Původní cena: 20,99 € (14,69 €)

The House of Da Vinci 2

Do dnešní akce také zavítalo druhé pokračování legendární hry The House of Da Vinci, které vás dokáže nejen patřičně zabavit, ale také otestuje vaše myšlení. Sami se přitom zhostíte role postavy jménem Giacomo, který je učedníkem legendárního vynálezce Leonarda da Vinci. Zavítáte tedy do světa plného mechanických hlavolamů, vynálezů a ostatních zajímavostí.

  • Původní cena: 19,99 € (9,99 €)

Death and Taxes

V zábavné hře Death and Taxes se ocitnete v roli smrťáka, který bohužel pracuje v moderní době – a především v moderní společnosti. Z tohoto důvodu sedíte celý den v kanceláři a rozhodujete o lidech, které necháte poslat na onen svět. Je velice důležité si v dokumentech udržet pořádek a zabránit vzniku chaosu. Pokud navíc budete dobří ve své práci, možná se dočkáte povýšení a dostanete svou vlastní rohovou kancelář.

  • Původní cena: 11,99 € (4,07 €)

UnderMine

Pokud máte v oblibě akční rogue-like hry, určitě byste se přinejmenším měli podívat na perfektní titul s pixelovou grafikou s názvem UnderMine. V této hře se totiž podíváte hluboko pod zem, kde narazíte na zajímavé relikvie, smrtící nepřátele, skrytá tajemství a řadu dalších.

  • Původní cena: 16,79 € (10,91 €)

Rise to Ruins

Postavte svou vesnici a snažte se přežít, to je hlavním úkolem v titulu Rise to Ruins. Musíte se starat o přísun materiálů, vyzbrojení vesnice a zkrátka přežít nájezdy nepřátel. Čeká vás spousta map, takže nuda se rozhodně brzy nedostaví.

  • Původní cena: 12,49 € (6,24 €)
Témata: , , , , ,
.