Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Aktuálně se na Steamu do úžasné akce dostal balíček Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, který je nyní k dostání za zlomek ceny. V této hře se zhostíte role ikonické Lary Croft a vydáte se vstříc dobrodružství, kdy se potkáte s řadou nepřátel, záhad a skvělým příběhem. Součástí balíčku je mimo hry také trojice DLC, které značně rozšíří vaše možnosti.

  • Původní cena: 89,96 € (13,05 €)

Deus Ex: Mankind Divided Digital Deluxe Edition

Ve hře Deus Ex: Mankind Divided se ocitnete v roce 2029, kdy mechanicky vylepšení lidé žijí na okraji společnosti jako psanci. Vy se ocitnete v roli Adama Jensena, který mezi tyto lidi spadá a leží před ním nelehký úkol. Musí totiž využít svůj zbrojní arzenál spolu se svými superschopnosti k tomu, aby zabránil světovému spiknutí. Kromě základní hry najdete v tomto balíčku také Deus Ex:  Mankind Divided DLC Season Pass.

  • Původní cena: 14,99 € (2,69 €)

Life is Strange 2 Complete Season

Pokud se považujete za milovníky kvalitních her, které nabízejí bohatý a dech beroucí příběh, tak by ve vaší knihovně rozhodně neměl chybět titul Life is Strange 2. V této hře budete hrát za dva bratry jmény Sean a Daniel, kteří jsou na útěku z domova. Při jejich cestě narazí na řadu podivností a setkají se s nepopsatelnými jevy. V balíčku najdete také epizody 2, 3, 4 a 5 a DLC Arcadia Bay Patches.

  • Původní cena: 31,96 € (12,76 €)

Darkwood

Darkwood je hororovou survival hrou viděnou z top down pohledu a nabízí především temnou atmosféru. Během hraní prozkoumáváte a přežíváte v nehostinném světe. Přes den procházíte náhodně generovanými lesy a v noci se snažíte najít úkryt, který je potřeba zabezpečit, abyste se dožili dalšího rána.

  • Původní cena: 13,99 € (4,19 €)

Syberia II

V populární dobrodružné hře Syberia II procvičíte především vaše logické myšlení, a to z důvodu, že postupem hry budete muset řešit stále složitější a tajuplnější hádanky. V této hře se ocitnete v roli newyorské právničky Kate Walker, která je na stopě proslulým sibiřským mamutům. Zvládnete však odhalit pravdu?

  • Původní cena: 12,99 € (4,28 €)
Témata: , , , ,
.