Zavřít reklamu

Filmy HBO

1. Scoob!
(Hodnocení na ČSFD 54 %)

Zjistěte, jak to se Scoobym všechno začalo a podpořte Záhady s.r.o. při řešení jejich nejděsivějšího případu! Film vás zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a konečně v něm uvidíte, jak s mladými detektivy Fredem, Velmou a Daphne, založili dnes již legendární srandabandu.

2. Aquaman
(Hodnocení na ČSFD 71 %)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen…králem.

3. Sex ve městě
(Hodnocení na ČSFD 62 %)

Od doby, kdy diváci Carrie a spol. viděli naposledy, uplynulo několik let, ačkoli je stále zapletená s panem Božským a zcela pohlcená svou posedlostí značkovými doplňky. Miranda si mezitím zvyká na manželský život a mateřství, Charlotte i nadále lpí na svých snech a Samantha a Smith Jerrod, pohledná televizní hvězda s uhrančivým pohledem, spolu nyní žijí v L.A.

4. Ex Machina
(Hodnocení na ČSFD 75 %)

Programátor Caleb zvítězil ve firemní soutěži. Za odměnu má strávit týden v soukromé horské chatě se svým šéfem, excentrickým vědcem Nathanem. Jenže hned jak odletí helikoptéra, která ho dopravila do sídla daleko od civilizace, mu dojde, že to nebude zasloužený odpočinek.

5. Wonder Woman
(Hodnocení na ČSFD 70 %)

Princezna Diana, dcera královny Hippolyty, vyrůstala v chráněném ostrovním ráji mezi samými ženami až do okamžiku, kdy na pobřeží havaroval pilot Steve Trevor. Od Trevora se dozvědí o válce a o jeho poslání, až když na něho použijí laso pravdy. Přizná Amazonkám, že je anglický špion a ukradl na výzvědné misi v německé chemičce zápisky doktorky Maruové, která dokončuje výrobu smrtícího plynu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více