Zavřít reklamu

Search GIPHY and Share

Zkratka s názvem Search GIPHY and Share vám nabízí velmi rychlý způsob, jak najít ten správný GIF pro jakoukoli příležitost a poslat ho obvyklými kanály nebo na platformy sociálních médií. Stačí klepnout na zkratku, zadat slovo nebo frázi, kterou chcete zobrazit, vybrat z možností a sdílet.

Make Top 25 Playlist

Zkratka Make Top 25 Playlist dělá přesně to, co její název slibuje. Pokud chcete jedním dotykem poslouchat svou oblíbenou hudbu, tato zkratka analyzuje, které skladby jste v aplikaci Hudba poslouchali nejčastěji, a automaticky vygeneruje seznam skladeb, které jsou pravděpodobně vašimi aktuálními top skladbami.

Speed Dial

Zkratka s názvem Speed Dial vám umožňuje vytvořit na domovské obrazovce iPhonu dlaždici aplikace, na kterou když klepnete, zavolá vybrané osobě z vašich kontaktů. Vy si samozřejmě můžete vybrat fotografii (nebo vlastní design ikony), která se na dlaždici zobrazí.

DND Until I Leave

DND Until I Leave nabízí opravdu rychlý způsob, jak zapnout funkci Nerušit na iPhonu.Místo toho, abyste se trápili s nabídkou Nastavení, jedním klepnutím na tuto zkratku zapnete funkci Nerušit, dokud fyzicky neopustíte aktuální polohu. Zkratku si můžete samozřejmě přizpůsobit.

Shoot a GIF

Zábavná zkratka s názvem Shoot a GIF vám pomůže vytvořit GIF založený na fotografiích, kdykoli se vám zachce. Můžete si zvolit, kolik snímků chcete zachytit a jak dlouho se má každá fotografie zobrazovat, pak pomocí předního nebo zadního fotoaparátu vytvořit prezentaci a ihned ji sdílet.

.