Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

PhotoSync – transfer photos

Aplikace PhotoSync – transfer photos se stará o bezproblémové kopírování a zálohování vašich fotografií, které máte uložené na zařízení s operačním systémem iOS. Ke dnešnímu dni je navíc tato aplikace zcela zdarma a pokud jste hledali aplikaci s podobnou funkcionalitou, možná byste měli PhotoSync přinejmenším vyzkoušet.

[appbox appstore id415850124]

Voltage Divider

Pomocí této aplikace, která nese název Voltage Divider, můžete jednoduše spočítat elektrické napětí a proud na základě vámi zadaných hodnot. Funkci této aplikace využijí především elektrikáři a domácí kutilové, kterým je elektřina více než blízká.

[appbox appstore id372094728]

MyStuff2 Pro

S aplikací MyStuff 2 Pro získáte dokonalý přehled o všech věcech, které již doma vlastníte. Aplikace zaznamenává produkty vašeho domova a při nákupu vám může říct, zdali předmět již nevlastníte doma. Vše je navíc zjednodušeno tím, že aplikace vám umožní přímo načítat čárové kódy produktů.

[appbox appstore id550892332]

Aplikace a hry na macOS

Car Mechanic Simulator 2018

Jako první hru pro systém macOS si v této rubrice uvedeme Car Mechanic Simulator, který je v současné době k dostání se slevou šedesáti procent na platformě Steam. V této hře máte za úkol vybudovat svou vlastní opravnu, která bude zvládat co nejlepší a nejefektivnější opravy.

[appbox steam 645630]

Ethernet Status

Aplikaci Ethernet Status mohou využít všichni, kteří i v současné době připojují svůj Mac do sítě pomocí klasického kabelu. Ethernet Status vám následně přímo v horním menu baru bude ukazovat nejrůznější informace, jelikož systém macOS tuto záležitost nikterak nativně neřeší.

[appbox appstore id834979136]

Fonty

Aplikace Fonty proskenuje vaše zařízení s operačním systémem macOS a nabídne vám nejvhodnější písma, která by se mohla hodit do vaší grafické práce. Ke dnešnímu dni je navíc dostupná s poměrně velkou slevou, kterou byste mohli případně ocenit.

[appbox appstore id987510111]

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více